Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogjuk bírni nyárig?

Figyelt kérdés

Van egy lány (14) akivel 3 napja megismerkedtem. Elmondása szerint szerelmes lett belém a neten keresztül, de sajnos kb 500 kilométerre vagyunk egymástól, és nem tudok elmenni most hozzá, csak nyár elején. A lány olyan típus hogy nem bírja ki pasizás nélkül, nála ez mindennapos, de vannak ismerőseim akik Őt ismerik személyesen, és szólnak ha hasonló gondok lesznek. Tegnap összevesztem a lánnyal, és sírva hívott fel telefonon, hogy már most többet jelentek neki 3 nap után, mint a legtöbb párkapcsolata. Nagyon tetszik a lány, sokat beszélgettünk mikrofonon és kamoztunk is.


Szerintetek ki fogjuk bírni nyárig hogy ne találkozzunk? Szerintetek igazán "szeret"?


2011. ápr. 3. 08:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
18 vagyok :D
2011. ápr. 3. 09:03
 12/23 anonim ***** válasza:

hát te se lehetsz sokkal idősebb vagy ha igen akkor meg valami otthonülős kocka fajtának tűnsz... ez nem szerelem... komolyan mondasz pár kedves szót és már odáig van érted?:D ha ezt komolyan beveszed akkor áldásom rátok..ráadásul egy 14éves kis fruskától mit vársz?:D

mindenesetre remélem nem bírjátok ki nyárig:D

2011. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
18?????:OOO:DDDDDDDD okké ez így még röhelyesebb bocsika...
2011. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Uh...én is 18vok, és egy pár hétig kavartam egy szintén 14 éves csajjal...:D aztán inkább hagytam, mivel még ilyen fiatalon annyira ingatag volt lelkileg, h az már sok volt. Minden héten más tetszett neki...szal te is vigyázz vele.;)
2011. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka, és a lányok szerint jól nézek ki. Eddig elég sok nőm volt, de mindegyik csak a pénzemre ment, vagy csak azért kellettem nekik hogy a barátnőjük előtt menősködhessenek. Bármilyen csajt megtudnék szerezni itt a közelben is, de itt Ausztriában sok a k*rva, és nekem nem kell ku*va.. :D
2011. ápr. 3. 09:09
 16/23 anonim ***** válasza:
oh bocs igazad van magyaroról kell valaki akivel találkozni is alig tudsz és legalább nem kell rá pénzt költened:D biztos helyes gyerek lehetsz de ha a személyiséged ilyen akkor mit vársz? jah hogy a neten keresztül camba jól nézel ki?:D reméljük élőben is bírni fog (mellesleg azt hiszed hogy ő nem csak menőzik veled a haverjai előtt?) :D
2011. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én szurkolok, hogy neked legyen igazad. De.............
2011. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
09:18: Van autóm, tudnánk találkozni, viszont mi értelme elmennem hogyha úgyis mással fog kavarni rá 2 napra? Ezért várni akarok nyárig, persze Ő nem tudja hogy eltudnék menni...
2011. ápr. 3. 09:39
 19/23 anonim ***** válasza:
nem....szopacs...XD
2011. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
igen? jó akkor minden nap autókázz több órát oda-vissza naponta egy 14éves kis fruskáért:D
2011. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!