Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogjuk unni egymást?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt, azóta nem telt el úgy nap hogy ne találkoztunk volna, nem is bírnánk ki. Nagyon szerelmesek vagyunk, amikor csak tehetjük együtt vagyunk, bár én suliba járok, ő meg dolgozik de délután 4től este 10ig mindig együtt vagyunk hétköznap is, ez a minimum, de hétvégén meg ilyen ünnepekkor van hogy napokat is folyamatosan, pl most így karácsonykor 3 napig folyamatosan (együtt alvás meg minden).Persze azért vagyunk néha másokkal is de akkor is együtt, tehát ha nem dolgozik meg nekem nincs suli akkor folyamatosan együtt vagyunk. Nem fog ez a kapcsolatunk rovására menni? Nem fogjuk megunni egymást? Fél év alatt még nem érzem azt hogy kicsit is unnám, de félek hogy majd az lesz. Kevesebbet kéne együtt lenni? Tapasztalatok, akiknek így indult a kapcsolatuk? Ennek muszáj elmúlnia?
2010. dec. 29. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj. Ha tényleg összeilletek, nem fogjátok megunni egymást.

Lehet, hogy a szerelem kicsit átváltozik kötődéssé, szeretetté, de ez nem unalom miatt. Egyszerűen megismeritek egymást.

Sokan álmodnak ilyen kapcsolatról.

Sok derűs percet!

2010. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Már most szakítsatok, mert egész biztosan meg fogjátok unni egymást!
2010. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha igazán szerelmesek vagytok mind a ketten nem fogjátok megunni egymást!:)

Mi 3 és fél éve vagyunk együtt és ugyan úgy mint ti minden nap együtt vagyunk,de még mi minden nap együtt is alszunk!:)

És nem unjuk egymást:)

2010. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után az lehet majd baj, hogy nem hagytok egymásnak levegőt, szabad teret. Meg esetleg a családot zavarhatja, hogy ünnepkor is ott lógsz a párodnál. Remélem azért nem így van, csak ismerek ilyet, és neki sem mondják :)
2010. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást akkor ez így is fog maradni és így nem lehet megunni egymást!! Mi már több mint 2 éve együtt vagyunk, néhány hónapja össze is házasodtunk és nem unjuk egymást! Összekötöttük az életünket. De én is félni szoktam amúgy attól, hogy unalmassá fog válni a kapcsolatunk, nagyon sok új dolgok szeretnék tenni ez ellen (kirándulás, több közös program, új dolgok mindenben)...viszont ő nem akar semmit...neki így jó ahogy van, pedig mondom neki mindig, hogy így unalmas lesz már...de ha neki jó, akkor nekem is. Mert nekem így is jó, csak én félek, nehogy aztán baj legyen...
2010. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is így vagyok, hogy attól félek hogy ő fog megunni engem, ezért én is mindig mondom hogy csinálunk ezt-azt, pedig nekem amúgy megfelel az is ha napokon át semmit se csinálunk, még azt is élvezem ha csak a TV-t nézzük együtt. amúgy ő van többet nálam, szóval nem lógok rajta de nem mondta eddig az én családom se hogy zavarná őket. =)
2010. dec. 29. 11:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Az elso velemenyet osztom.
2010. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi meg már lassan 5 éve vagyunk együtt, párom ráadásul több mint 7 évvel idősebb tőlem, mi is nap mint nap találkozunk, bár többször van az, hogy ő pár napot külföldön dolgozik. Én örülök ilyenkor, hogy kicsit távol van tőlem, de csak azért, mert én is attól tartok, hogy nehogy ő legyen az aki rám un. Igy mikor nincs itthon hanem messze van, akkor van egy kis szabad ideje, és ebben a pár napban mindig hiányzom neki. Én is szoktam mondani páromnak hogy menjünk el ide vagy oda, de ő is mindig azt mondja, hogy neki jó itthon :) Hát ez van gyerekek, a pasik szeretnek otthon lenni :D És ha azt mondja hogy jó, akkor biztos jó :)

2010. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de én azért is félek mert így nyáron álladóan megyünk mindenhova, balaton parton élünk szóval strandolunk, sátrazunk, bulizunk meg minden de így télen mondhatni "téli álmot alszunk", tehát leginkább tv-zünk, eszünk meg ilyenek. én nagyon élvezem az ilyen hideg forrócsokis téli napokat is, de mégis attól félek hogy ő megunja. hogy amint végez a munkával jön hozzám és punnyadunk. bár nemtudom mert szilveszterre is mondtam neki, hogy szedjük össze a haverokat, csináljunk házibulit, vagy menjünk el valami szórakozóhelyre, vagy valami. szóval mondtam az ötleteket, ő meg azt mondta mi lenne ha inkább bevackolnánk magunkat, vennénk bort meg pezsgőt és nekiállnánk ketten iszogatni, kicsit becsiccsentenénk, berúgnánk ketten aztán fürödnénk együtt egy romantikusat meg szeretkeznénk és aludnánk... hát mondom, érdekes :P végül úgy egyeztünk meg hogy majd meglátjuk. de én nem is arra gondoltam, hogy most unjuk meg egymást, hanem mondjuk évek múlva :/
2010. dec. 29. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:

megvan rá az esély, én már rontottam el igy kapcsot.

25f

2010. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!