Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy meg fogjuk unni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meg fogjuk unni egymást?

Figyelt kérdés

Minden nap találkozunk és már sokan mondták, hogy ez így a kapcsolatunk rovására mehet.(Szerintem igazuk van, de Ő minden nap találkozni akar,mondjuk énis..:) Mit lehetne tenni hogy soha ne unjuk meg egymást? Mivel tudnánk feldobni a kapcsolatot nap mint nap?

17/L


2010. ápr. 24. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Változatos programok...és később akár gyerek/gyerekek:)

Akk tuti nem lesz unalmas;)

2010. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy unjátok meg egymást! :) Ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor nem! :)

Amikor a főiskolára jöttem, akkor jöttem össze a barátommal, minden nap suli után együtt voltunk, és egész első évben mindenki azt mondogatta, hogy meg fogjuk unni egymást!

Most másodéves vagyok, ebben a tanévben már vele lakok (a kollégiumban), és nagyon jól elvagyunk, jobban, mint korábban! Nem kell aggódni! :)

2010. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért unnátok meg egymást? Ne foglalkozz a többiekkel, hadd mondjanak amit akarnak, csak irigykednek:)

Én több, mint 1 éve vagyok együtt a párommal. Azóta bele vagyunk esve egymásba, és az 1 év alatt összesen kb 2 hétnyi napot nem találkoztunk. Kb. 2 hónap után "összeköltöztünk"(páromnál lakom a szüleivel, ők is nagyon kedvesek) mert messze lakunk egymástól és nehezen tudtuk volna megoldani a minden napi találkát, hétvége meg semmire sem elég:)

Sokan azt mondták nekünk is a kapcsolatunk elején, hogy meg fogjuk unni egymást, majd elmúlik a szerelem stb. De egyáltalán nem így történt. Nagyon szeretjük egymást, és 100%, hogy együtt fogunk családot alapítani. Persze most már nincs a rózsaszín felhő(nálam legalább, páromnál van:D), látom a hibáit is, de én azokkal együtt imádom:) És ez a legfontosabb!

Ha te is úgy érzed, hogy szereted, és nem unod a mindennapi találkát, akkor nem is fogod később se és még 1x mondom: hadd mondjanak a többiek bármit, ne hagyd h ez befolyásoljon bármiben.

2010. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20:17-es:

hogy változatosak legyenek a talik, menjetek mindig máshová sétálni, vagy sütizni:) Esetleg ha van egy jó kis park vagy tó a közelben oda is elmehettek, találjatok ki új programokat közösen.

2010. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akik azt mondták,azok csak irigykednek. Mi is a pasimmal mindennap találkozunk és már 3 és fél éve együtt vagyunk. És még nem untuk meg egymást, lehet már nem vagyunk szerelmesek, a szerelem átalakult szeretetté és már az életem része :) nem tudnám elképzelni nélküle...

Csak arra kell ügyelni, hogy hagyjatok a másiknak egy kis privát szférát :) nálunk ez bevált :) ja és ha úgy érezzük,hogy picit ellaposodott a kapcsolat,akkor mindig kitalálunk valami újat,meglepjük a másikat.

Ti mióta vagytok együtt?


20/L

2010. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt...de már egy éve ismerjük egymást, már akkor is szimpatizáltunk..;)

2010. ápr. 25. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!