Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogjuk unni egymást?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt, azóta nem telt el úgy nap hogy ne találkoztunk volna, nem is bírnánk ki. Nagyon szerelmesek vagyunk, amikor csak tehetjük együtt vagyunk, bár én suliba járok, ő meg dolgozik de délután 4től este 10ig mindig együtt vagyunk hétköznap is, ez a minimum, de hétvégén meg ilyen ünnepekkor van hogy napokat is folyamatosan, pl most így karácsonykor 3 napig folyamatosan (együtt alvás meg minden).Persze azért vagyunk néha másokkal is de akkor is együtt, tehát ha nem dolgozik meg nekem nincs suli akkor folyamatosan együtt vagyunk. Nem fog ez a kapcsolatunk rovására menni? Nem fogjuk megunni egymást? Fél év alatt még nem érzem azt hogy kicsit is unnám, de félek hogy majd az lesz. Kevesebbet kéne együtt lenni? Tapasztalatok, akiknek így indult a kapcsolatuk? Ennek muszáj elmúlnia?
2010. dec. 29. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:57-es vagyok

Húú, hát én nagyon örülnék egy ilyen ötletnek kedves kérdező, ha nekem ezt mondta volna!! Hogy vegyünk bort..stb. iszogassunk, majd lesz ez meg az...:)) Hát ez nagyon jó lenne, de ő nem iszik alkoholt, pedig néha megtehetnénk, olyankor olyan őrült dolgokat tudnánk együtt csinálni. :)) Szerintem mi Szilveszterkor is kölyök pezsgőt bontunk...:((

Ha megemlíteném neki, hogy kicsit inni kéne, akkor egyből rám fog förmedni...utálja ha egy nő iszik. Pedig néha lehetne...főleg szilveszterkor és tényleg csak becsiccsentésig...majd azért rákérdezek, de tuti le fogja harapni a fejem. :((

2010. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy nincs más dolog, csak hogy a pasiddal legyél, és ekkora hatalmas problémáid vannak. Neked tanulni nem kell? Én inkább mondjuk azon gondolkodnék el, hogy ne menjek át társfüggőbe, szerintem mindenkinek kell magány, és olyan dolog, amit egyedül csinálhat, amiben egyedül teljesedhet ki. Szerintem nem éppen normális mindig egymás seggében lenni, de kinek ez, kinek az.
2010. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
énis sokat gondolok erre:d ugy látszik ezen csak a nök szoktak gondolkozni xD
2010. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11:49-es,

amúgy az ivást mi se úgy gondoltuk, hogy mattrészegre, csak ilyen "rúgjunk be kicsit együtt" szinten


12:41-es,

nem ez volt a kérdés! nem azt kértem, hogy engem minősíts, nem tanulok rosszul, tehát még csak nem is jogos. és nem mondtam, hogy hatalmas problémáim vannak, mert nincsenek is, sőt nagyon boldog vagyok, ez inkább csak egy félelem, mint probléma. és én sem szeretnék társfüggő lenni, de egyszerűen rosszul érzem magam nélküle. lehet hogy csak nagyon szerelmes vagyok, de nem érzem magam egésznek, ha nincs ott, nem tehetek róla tényleg.

2010. dec. 29. 15:33
 15/15 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a hasznos válaszokat mindenkit felpontoztam :)
2010. dec. 29. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!