Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabi400 kérdése:

Mit tegyek hogy boldogok legyenek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a legjobb barátnőm és a fiúja nagyon-nagyon szeretik egymást,de a fiúnak eszébe jutott hogy mikor egyszer már szakitottak a lány kint hagyta az utcán és az egyik haverjával meg velem bement.De az már nagyon rég történt mert azóta újra jártak,a lány még nagyon szereti,a fiú is csak nem akarja bevallani.Mert ugyanis a lány meg szokta mutatni hogy miket irnak egymásnak és mindig azt irta hogy:nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szeretlek!!Voltak már bonyodalmak de mindig kibékültek,de ez már túl sok!Legelősször is én hoztam őket össze és mindig mikor összevesztek de ezt már nem tudom megoldani egyedül,kérlek segitsetek!:(

A fiúnak az egyik haverja is és a féltestvére is mondta hogy nem szereti de nem igaz mert IMÁDJA a fiút.De csak azért mondták mert mind a ketten szerelmesek voltak abba a lányba!!!A fiú még azt is mondta hogy csak egy kicsit szereti még de ez HAZUGSÁG én ezt nagyon jól tudom!!!:(

Szerintetek mit tegyek,mi az igazság???Hogy hozzam őket újra össze?? a fiú a myvipen egy levélben szekitott vele,ezt irta:szakitok szia

És ez attól a fiútól durva mert szokott igy beszélni vele!!De én először azt hittem csak ugrat,mert azzal is átvert hogy azt mondta hogy majd a Májusba elköltöznek.Ti hinnétek neki??Én csak azt akarom hogy boldogok legyenek de nem tudom hogy csináljam!!Mert a fiút láttam már szomorúnak és higgyétek el NEM JÓ!A lányt is mert nagyon aggódott mert dagadt neki a nyaka.És nagyon sok gümő volt a nyakán.(Még most is és én is aggódok de ez van):( :( :(

A lányt úgy hivják hogy Lisznyai Klaudia,a fiút Nico Boss,engem Sallai Gabriella.

Mit tegyek lécci mondd meg???Én csak azt akarom hogy boldogok legyenek de igy szomorúak lesznek mindörökké!!:(


2011. márc. 31. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha nem játszanál Cupidót? Hagyd, hogy éljék az életüket, ennyi.
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzem 10 évesen inkább még barbizzatok. A fiú is.
2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hadd döntsék el ők, mit akarnak. Úgy tűnik, csak te vetted a fejedbe, hogy márpedig ők halálosan szeretik egymást és foggal-körömmel összeerőlteted őket.
2011. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de a fiú nem 10 éves és ti nagyon barmok vagytok!!!Csak jobban tudom mint tik!!
2011. márc. 31. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ők viszont jobban tudják, mint te.
2011. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De figyelj már!!!A fiú msn-en mondta hogy még egy kicsit szereti de azt is mondta hogy szakitanom kell vele de nem birok nélküle létezni!!!!:@
2011. ápr. 1. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
He?:O Akkor melyikük is vagy?
2011. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én aki kérdeztem Sallai Gabriella,a fiú Nico Boss,a lány Lisznyai Klaudia.
2011. ápr. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!