Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember szereti egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szereti egymást egy 3. miért nem engedi hogy boldogok legyenek eggyütt ha már nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés

a történet ott kezdődőtt hogy 9 hónapot töltöttünk eggyütt.Tervezük a közös jövöt és gyereket.De sajna ő nős volt.mai napig szeretjük egymást halálosan erröl nap mint nap bizonyosságot is ad.De a felesége megtudta a kapcsolatunkat és zsarolással(anyagi és gyerek)maga mellé kényszeritette.lagnagyobb vágyunk hogy újra eggyütt lehessünk és boldogok legyünk.De ezt az ő felesége akadályozza.Fél tőle pedig nem szeretik egymást.Mit tegyek???

én 26/l ő 40/f


2009. nov. 21. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

inkább te vagy a 3. aki tönkretette a házasságukat

ha valaki nem akar maradni, nem lehet "kényszeríteni" - vaslánccal magához kötötte a felesége, vagy mi?? naiv vagy

2009. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor még csak a kérdést olvastam, arra gondoltam, hogy na erre én is kíváncsi vagyok, az én jelöltemre a volt barátnője tette rá a mancsát, pedig már van neki új pasija :S De az első, akire haragszok, a PASI, aki hagyja, hogy palotapincsiként bánjanak vele, nem a csaj, aki végülis teljesen logikus, hogy építi a háremét, ha lenne hozzá pofám, én is ezt csinálnám.


Elolvasva a részleteket: NE HIGGY NEKI!!!!!!!!!! Nem azt mondom, hogy feltétlenül hazudik, az adott pillanatban komolyan gondolhatja, amit mond - de nyilvánvaló, hogy a felesége sem közömbös számára. Nehogy már egy felnőtt embert zsarolni lehessen - ő sem akarja annyira felrúgni az életét. De nyugodj meg, nem is fogsz tőle megszabadulni, fog még járogatni Hozzád. Neki az a legkényelmesebb, ha mindkettőtöket tart.

Egészségetekre, Neked is meg az asszonynak is, hogy a szerelem nevében ennyire ragaszkodtok egy sunyi köcsöghöz. Az asszony beéri, hogy a férje zsarolás miatt van vele, nem azért, mert őt akarja - te meg beéred hazugságokkal.

Vagy talán mégis akarsz gondolkozni?

2009. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kis buta :(

Dehogy akarja Ő otthagyni az asszonyt!Nem is akarta.

A szeretőket nagyon gyakran hülyítik az ilyen szöveggel amit a pasid is nyom neked.

2009. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt.

Mit tegyél?

Keress egy független pasit, vagy törődj bele hogy örök harmadik maradsz, és sose akkor lesz melletted amikor igazán szükséged lenne rá, és az ünnepeket egyedül töltöd

2009. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre h te vagy a 3. személy??? Teljesen jogos a feleség reakciója. Mellesleg ha a pasi nem szeretné az asszonyt, úgy ahogy azt neked beadta, akkor nem ment volna vissza hozzá. Az anyagiakat és a gyerek látogatást is mind meg lehet oldani. Szállj már le róluk, durva amit műveltél azzal a családdal. Jó azt elismerem ehhez 2 ember kellett, de lehetett volna annyi eszed h nős emberrel nem kezdesz ki, vagy nem hagyod h ő kezdjen ki veled, csak ha már elvált, mert akkor gondolja csak komolyan.
2009. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13:07-es

Amikor összejött a nős pasival valószínű elhitte hogy válófélben van.Valljuk be ez azért nem annyira hihetetlen.

Most viszont már rá kéne döbbennie hogy átvágták, kihasználták :(

2009. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 éve eggyütt dolgoztunk.ő keresett most és NEM én őt!!!!
2009. nov. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!