Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg azt a lányt, akivel együtt boldogok lehetnénk?

Figyelt kérdés

Élőben még nem mertem megszólítani úgy lányokat, csak részegen.


Az internetes ismerkedés meg nem jött be.



Pedig egyre nehezebben bírom már egyedül, naponta látok szép lányokat, de egyikük sem jelez felém vagy én nem látom a jeleket?


Pedig mostanság azon gondolkozom, hogy utcán, buszmegállóban próbálkoznék lányokkal ismerkedni, csak nincs még elég bátorságom és önbizalmam hozzá sajnos, de ezt már nem lehet tovább bírni, nincs kit szeretnem és nincs ki viszont szeretne.


Sokszor mikor meglátok egy nekem tetsző csinos lányt, eszembe jut, hogy de jó lenne megölelni, magamhoz közel érezni. Nekem ilyen kis apróságok is nagy örömet jelentenek.


Miért nincs olyan lány, aki viszonozná az érzelmeimet?

Lehet én vagyok és nem látom a jelzéseket, hogy bejönnék valamelyik lánynak vagy tényleg nem tetszenék senkinek sem?


Akkor miért írták már neten, hogy helyes meg aranyos fiú vagyok?


De élőben miért nem látom a lányok érdeklődését irányomba?


Ha lenne egy barátnőm, megbecsülném és szeretném.


De már kezdek összeroskadni magányomban. Fiatalabb tesóim már mind foglaltak én meg annyira vágyom egy kedves, normális szeretnivaló lányra és az élet azért sem adná meg. :/


Nagyon el vagyok keseredve, így még a sulira sem tudok rendesen koncentrálni.


Főleg, hogy naponta látok szerelmes párokat, olyan szépek együtt és egyben úgy irigylem is őket. Ugyanakkor nézni is jó őket, kellemes vágyakat ébresztenek bennem, bár nekem is lenne egy ilyen édes, szeretnivaló, cuki barátnőm! *.*


Azt hiszem túl nyálasra, sikeredett. De muszáj volt valakinek kiadnom, nem bírom már magamban tartani, amit érzek.


21/F


2011. szept. 21. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt
2011. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73/l
2011. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon poénosnak hiszed magad, ugye?!


Kívánom, hogy éld meg azt, amit én és akkor te sem fogsz nevetni ezen.

2011. szept. 21. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

suliba csak va n1-2 jofej csaj akivel ellehet dumálni..bár ha nincs bátorságod akkor felejtős..járj el haverokkal szorakozni, biliárdozni moziba sportolni..akármerre..annyi ember él a földön..nemigaz h egy lány se áll veled szóba..

18/L

2011. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem itt a gy.k-n!!!
2011. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ÜDV A KLUBBAN TESTVÉR!!!


öregem te kb ugyan az vagy mint én, csak én szellemileg zokni vagyok.....

2011. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, haver. Én is pont így érzek mostanság. Több mint 2 év egyedüllét után én is elgondolkodtam már, hogy vajon mit csinálhatok rosszul. Sajnos felém sem közelednek, vagy hasonlóképpen én sem látom ezeket a rejtélyes női jelzéseket. Talán ahogy haladok a 20as éveim köepe felé, majd több bátorságom lesz. Sajnos egyelőre én sem tudok mit tenni, neked is csak azt tudom írni, hogy ne add fel, mert az az igazi kudarc. Ha tovább próbálkozol, és gyűjtöd magadban a merszet és a bátorságot, akkor egyszer még lehet sikered. Bíznunk kell ebben, meg az is lehet, hogy egyszer az élet összehozza és akkor simán gördül majd minden. Igazán nagy feladat, míg kivárja az ember, de nem tehetünk mást. Kitartás!
2011. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megkeresni valamit a lakásodban, amire épp szükséged van. Megfogod találni? Nem. Viszont, mikor nem keresed, akkor veszed észre, hogy ott van az orrod előtt.
2011. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre a jeleket? Van ilyen. Én sem. Ettől függetlenül összejöttem valahogy a barátnőmmel, aztán azóta is jókat derül azon, hogy amiket ő egyértelmű célzásnak gondolt, azokat én mennyire félreértettem. :-D
2011. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:08


Milyen célzások voltak azok? :D


Tényleg szeretném tudni, hogy mik azok a jelzések, jelek a lányok részéről, amiről lehet tudni, hogy érdemes odamennem megszólítani.

2011. szept. 21. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!