Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg azt a lányt, akivel együtt boldogok lehetnénk?

Figyelt kérdés

Élőben még nem mertem megszólítani úgy lányokat, csak részegen.


Az internetes ismerkedés meg nem jött be.



Pedig egyre nehezebben bírom már egyedül, naponta látok szép lányokat, de egyikük sem jelez felém vagy én nem látom a jeleket?


Pedig mostanság azon gondolkozom, hogy utcán, buszmegállóban próbálkoznék lányokkal ismerkedni, csak nincs még elég bátorságom és önbizalmam hozzá sajnos, de ezt már nem lehet tovább bírni, nincs kit szeretnem és nincs ki viszont szeretne.


Sokszor mikor meglátok egy nekem tetsző csinos lányt, eszembe jut, hogy de jó lenne megölelni, magamhoz közel érezni. Nekem ilyen kis apróságok is nagy örömet jelentenek.


Miért nincs olyan lány, aki viszonozná az érzelmeimet?

Lehet én vagyok és nem látom a jelzéseket, hogy bejönnék valamelyik lánynak vagy tényleg nem tetszenék senkinek sem?


Akkor miért írták már neten, hogy helyes meg aranyos fiú vagyok?


De élőben miért nem látom a lányok érdeklődését irányomba?


Ha lenne egy barátnőm, megbecsülném és szeretném.


De már kezdek összeroskadni magányomban. Fiatalabb tesóim már mind foglaltak én meg annyira vágyom egy kedves, normális szeretnivaló lányra és az élet azért sem adná meg. :/


Nagyon el vagyok keseredve, így még a sulira sem tudok rendesen koncentrálni.


Főleg, hogy naponta látok szerelmes párokat, olyan szépek együtt és egyben úgy irigylem is őket. Ugyanakkor nézni is jó őket, kellemes vágyakat ébresztenek bennem, bár nekem is lenne egy ilyen édes, szeretnivaló, cuki barátnőm! *.*


Azt hiszem túl nyálasra, sikeredett. De muszáj volt valakinek kiadnom, nem bírom már magamban tartani, amit érzek.


21/F


2011. szept. 21. 22:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fúúú te, az se mostanság volt. Szóval 17-18 voltam én, ő úgy 16...

Szóval amin kiakadt, megkérdezte egyszer, hogy segítenék-e neki matekból. (ürügy volt ugye) Erre én mondtam, hogy csak a matekot neeee! (sose bírtam) Szegény nem tudta, hogy mi van, mert ő csak találkozni akart velem, én meg nem vágtam le a dolgot. :-S Rá egy-két napra elhívtam sétálni. Úgy már nem volt gond. (együtt vagyunk több, mint 4 éve, szóval ha megfelelőt találsz, akkor egy-két botlás az elején beleférhet..)


Másik, a nézésük. Ez elsőre nem mindig tűnt fel. Aztán volt egy-két olyan, hogy a barátnőm említette, hogy mennyire nézett engem egy másik lány. Lányként ugye pontosan tudja, hogyan néz egy lány, ha tetszik neki egy fiú. Ez mondjuk elég nagy segítség, mivel addig csak úgy sejtettem, hogy bejöhetek-e valakinek. De némi "okítás" után egész jól ráérez az ember. Ilyen szempontból jól jönnek neked egy lány barát. Mindegy, hogy nem akartok egymástól semmit, csak barátok vagytok, és néha elbeszélgettek. Rengeteget lehetne tőle tanulni.


MSN-en, cseten, meg egyéb ilyen helyen mi a helyzet? Ott sincs meg az önbizalmad? Ott is ismertem egy-két rendes lányt, akikkel elég jól el lehetett írogatni, tőlük is lehetett tanulni ezt-azt. (a személyes találkozás egy-egy ilyen beszélgetés után elég meglepő tud lenni, de ez már egy másik történet. :-D )


Az iskolában vannak lányok? Sok? Mert akkor érdemes bevetni mindent, mert ilyen lehetőség nem lesz még egy az életben, mint az iskola. :-) Viszonylag gondtalanul, nyugodtan lehet csajozni.


Egyébként nincs veszve semmi. De tény, hogy fel kell kötni a gatyát, mert hiába mondják, hogy nem gáz, ha nem csajozod szét a fiatalságod, de lássuk be: 20 fölött azért többé-kevésbé elvárt dolog, hogy az embernek legyenek tapasztalatai, és ne az derüljön ki egy új kapcsolatban, hogy nem nagyon volt még senkije. (persze, ez sem gáz, mindent el lehet fogadni...)


Na hírtelen ennyi. Így éjfél környékén már nem annyira összeszedettek a gondolataim, de ez van...


22f

2011. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:55


Köszi szépen!


Suliban minden jó nő foglalt és egyébként sem vagyunk valami sokan.

2011. szept. 22. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!