Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha külön bulizunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha külön bulizunk?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel másfél éve vagyunk eggyütt,és mostanában nagyon menni akar bulizni a bnőivel...

arra fogja,h szeretne velük is lenni,meg máshogy is táncolni,de nemtudom

sztem csak engem unt meg,én mondjuk féltékeny vagyok,és aztis eltudom képzelni,h mondjuk más fiúval táncol v ismerkedni akar

én vagyok az első barátja,és most lesz 17,és ezért azt gondolom h lehet megváltozik,mert h kiakar mást is próbálni

bár ő aztmondja h nem így van


2011. márc. 28. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok, a másik oldalról. Mondhatni elég sokat járok el, volt egy 5 éves kapcsolatom. Mikor minden rendben volt, akkor is elmentem néha nélküle. Azért, mert ha szórakozni megyek kicsit a barátaimmal, akkor nagyrészt velük akarok beszélgetni, szórakozni. Ha ott volt a barátom, akkor vele is kellett foglalkozni, pusziszkodni, és ha éppen magára hagytam, akkor már ment a feszkó. Pedig semmi hátsó szándékom nem volt. Csak őt szerettem, és mindenkit lekoptattam. Ez volt még, mikor szerettem.


Mikor már az ötödik évben jártunk, én még több szabadságot akartam, mert már nem volt szerelem. Vége lett, és pont minden hétvégés partikkal kezdődött. Sose csaltam meg, de már megfojtva éreztem magamat. Szerintem fontos, hogy egy pár elég szabadságot adjon egymásnak, de épüljön ki köztük a bizalom. Ha úgy látod, hogy már nincsen minden rendben, akkor kérdezz rá, és legyetek teljesen őszinték.

2011. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!