Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy ha külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy ha külön bulizunk?

Figyelt kérdés

Szijasztok!

Úgy van,hogy a barátomnak is megvan a saját baráti köre meg nekem is ő kicsit vadabb életett él.

És most el ment bulizni én megbizok benne és ő is bennem szeretjük egymást csk nem akrom h a kapcsolatunk rovására menjen az h külön bulizunk....most volt az első h külön ment és semmi para nem volt meg modnta is h ebből ne csináljunk nagy rendszert elmegyek énis külön de majd eggyütt többet járunk majd bulizni:)

szerintetek jó ez igy?

15 éves vok és lány a barátom meg 17 éves.

köszönöm előre is a segitségeteket:D


2010. ápr. 6. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Néha kell nekik is lazulni, barátokkal sörözni meg ilyesmi. Tudom, hogy attól félsz, hogy megcsal, de ha szeret(és amint mondtad, szeret), nem fogja megtenni.. Engem egyszer megcsaltak így, és egyből az alkoholra akarta fogni.Hát nem hat meg. Sűrűn iktassatok be közös bulizást. Fontos.. de engedd ha leakar lépni egy-egy estére.. De ha az van, hogy külön megkér, hogy te ne menj, az már gázos:D
2010. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ja és további sok boldogságot ;)

L/15

2010. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a segitséged:D

de nemtudom egy buliba más a hangulat rányomulnak és akk már gáz van..:S

inkább ettől félek..:S

2010. ápr. 6. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, utasítsa vissza.. ha nem, az az ő hibája:S
2010. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

remélem visazutasitja köszi:)

de a para egy picit benenm van azért:D mert fontos nkm:)

2010. ápr. 6. 14:41
 6/13 anonim ***** válasza:

én és a barátom is külön járunk bulizni. már 2 éve együtt vagyunk és ugye ő is más társasággal és én is más társasággal léptem be a kapcsolatunkba. persze volt hogy eljött velünk bulizni, de a inkább én szoktam velük. na már most ő nem nagyon szereti az én baráti társaságom tehát egyedül szoktam lenni a srácokkal. a barátaim fiúk.... meg egy barátnőm van. a pasim persze féltékeny, de már nem annyira mint az elején volt. már teljesen hozzászoktunk ehhez a helyzethez, és igazából jó is ez így. meg persze az is előszokott fordulni, hogy csak kettesbe megyünk el koncertre vagy partiba és azok olyankor nagyon jól tudnak esni.

19/L

2010. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nkm meg épp hogy ellenkezőleg rengeteg lánnyal buliznék akik a barátnőim és szinglik és a barátom fél h bepasiznák de bizik bennem addig jó:D

én tuti nem csalnám meg:D

köszi a választ:)

2010. ápr. 6. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Néha igen. Rendszeresen külön bulizni viszont szerintem nem jó.
2010. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy biztos... A férfiak nem a monogámiára termettek. Ma már nem, de régebbre visszatekintve dupla annyi pasi csalta meg a nőjét, mint fordítva. Persze van a jól bevált baromság, miszerint "ha szeret, nem teszi meg". Dehogynem! Ittas fejjel pont ez nem fogja visszatartani! Én nem elhanyagolható tény az sem, hogy a hímek csajozni, míg a csajok bulizni járnak szórakozóhelyekre. Idő kérdése és találkozni fog egy penge ribivel... Ilyen az élet!
2010. ápr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor egyáltalán nem normális.
2010. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!