Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz ebből így gond, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ebből így gond, hogy külön bulizunk egymástól?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk a barátnőmmel, heti egyszer találkozunk, általában hétköznap. Na most a bulik meg ugye hétvégén vannak, és külön bulizunk.

Friss a kapcsolat, én nagyon féltékeny tipus vagyok, mert gyönyörű csaj.

Azt állítja sosem volt még egy éjszakás kalandja, és nem is akar. De eléggé ilyen simulós, "könnyen ismerkedő" tipus, és félek, ha egyszer többet iszik a kelleténél, összejön valakivel....:( és én nem leszek ott...:S

3 hónaposak vagyunk, és én nagyon szeretem, ő is engem szeret, de szerintem nem annyira vagy nemtom....:S

Nagyon parázok hogy megcsal....de a munkám miatt 7végén sosem tudok vele tallákozni..:S

22/F és 20/L


2011. aug. 15. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez így hosszú távon életképes lesz. Előbb-utóbb összejön valakivel.
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!