Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most szerintetek?

Figyelt kérdés

Helósztok.

volt már elég sok husszú kapcsolatom,de általában rosszul sikerültek,és mindíg átvertek a nők,nem rég lett vége egy több mint fél éves kapcsolatomnak,amiben szerettem a lányt de,nemrég felbukkant egy másik csaj a múltamból,akivel régen voltam együt,és az a gond,hogy nem tudtam eddig hogy szeretem e igazán a múltbéli lányt(aki nemrég bukkant fel)és msot hogy találkozgatunk néha,beszélgetünk,úgy érzem hgogy még mindíg szeretem azóta is hogy kb 1.5éve voltam vele együtt,és kívánom,szeretném minden percemet vele tölteni.,de félek hogy csak barátságot akarna,és hogy újra nagyon beleszeretek.mit tegyek?nem akarom hogy mégegyszer pórul járjak és bánkódjak miatta.

21/f


2011. márc. 28. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha visszagondolok nekem is van olyan csaj akit szivesen visszafogadnék mert úgy érzem, hogy jó volna újra vele. De ez még nem jelenti azt, hogy meg is kel tegyem. Természetes, hogy az egykor hozzád közel álló személlyel kapcsolatba pozitív érzelmeket érzel. Sokszor még akkor is ha átvert.
2011. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!