Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ami hosszú évek után romlott el?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen 7 8 év után. Mi volt a kiváltó ok? Hogyan dolgoztad fel hogy a közös tervek nem valósulnak meg?
ma 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem több millió ilyen van, van ahol 15 év után válnak...vagy 20.


Meghalt a kapcsolat. Vagy lehet, hogy soha nem volt igazán jó. ÉS az embereknek kedve sem volt hozzá, hogy változtasson.


Én annak örülök, hogy mindez még akkor történt mikor még nem lett gyerek.

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

En ugy látom nem fontos nekik a biztonságos stabil bejáratott élet.

Egyuttélés elvagyunk a rokonokkal barátokkal is, minden a sinen van, boldogság van, teljesen kiforrott tervezett stabil élet eljegyzés, erre nálam olyan 4-5 év mulva elkezdenek más idegen p.na után kajtatni.

Egyik diszkóban csókolózott egy masikkal (világösszeomlásom volt eljegyzés bontás es abortusz is lett a vége, plusz kimentem külföldre is otthagytam),azóta is nőkről nőkre jàr, ahol több a pénz a nőnek, vagy a családjának, másik meg neten kezdett talonozni meg állandoan másokat lesett mellettem es engem elnyomott fikázott kritizált erre eljegyzésbontás vele is es utólag kiderult, a hájasabb nők fekszenek neki jobban, mivel utánam akivel osszejott, az vmi 80+kg tanulatlan sminktelen nő.

3.al nem volt hosszu távú ugyan de hasonló. Az meg allandoan műszempillás aligruhás c.lányokat lesett mellettem utánam meg vmi plazacicával jott össze.


En azt vontam le az egészbol hogy a pasiknak nem a sinen levő jó kapcsolatok biztonság stabilitás hosszutáv az érték, hanem a futó p.nákért is dobnak mindent simán.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

*Míg én kapcsolatok elején azt várom mikor fogunk járni is mikor lesz komoly is mikor mutat be a családnak, minden esetben akkor lesz vége ha már teljesen egyutt vagyunk egyutt élünk mindenki elvan egymas családjával is minden tökéletes es aztán intenek be az egésznek mikor már erős stabil minden.

Igazábol házasság gyerek családvállalás elott dobbantanak.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja mások meg hazasság gyerek családvállalás után p.náznak be. Ha ezt nézzük én még "jobban" is jártam.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen ez jobban működött, amíg a tradícionális értékek voltak szem előtt tartva. Nyilván volt hátránya is annak a korszaknak, de nem kell meglepődni azon, hogy valakinek nem fontos a biztos, stabil, bejáratott élet, ha nem olyan példát látott a szüleitől vagy csak nem úgy gondolja, hogy a házasság egy életre szól.
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5:

Nem minden esetben jó az a példa amit a szülők mutatnak.

Az én szüleim közel vannak a 80-hoz, de bárcsak elváltak volna 20 évvel ezelőtt. Most megkeseredetten, anyagi kényszerből élnek egymás mellett, napi szinten veszekedés van, mert idős korukra már nem tudják tolerálni a másik fél h*lyeségeit. Ha meg eladnák a közös lakást egyik fél sem kapna annyi pénzt amiből egy saját kis lakás kijönne.

Úgyhogy ők hiába mutatták a "stabil, bejáratott élet" képét, ha idős korukra depressziósan, testi lelki betegen kényszerből élnek egymás mellett. Külső szemlélő számára ez nem tűnik fel, kifelé ők is a tradícionális értékeket közvetítik, kifelé előadják hogy minden szép és jó, csak közben meg a valóság nagyon nem ez.

Sokkal jobb lett volna ha még akkor elválnak egymástól amikor még jó egészségi állapotban voltak, és képesek lettek volna új életet kezdeni. Így csak megkeserítik mindenkinek az életét aki érintve van.

Amíg fiatal az ember addig kell változtatni!

Nem idős korban másokat is belerángatva, szétcseszni mindenkinek az életét (akit így vagy úgy érint), mert kényelemből inkább benne maradt a sz*rban, ahelyett hogy időben lépett volna.

ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Nem látom, hogy a szüleid miért lennének példák egy stabil kapcsolatra.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Te írtad a tradícionális dolgokat.....

A szüleink erre neveltek, több mint 50 éve házasok, kifelé úgy is tűnik mintha minden rendben lenne, példák egy stabil párkapcsolatra.....

Aztán közben belül nagyon nincs rendben semmi.

Arra reflektáltam, hogy hiába nevelik a gyerekeiket a tradícionális értékek szerint, ha ők maguk belekeserednek az egész "mű" életükbe.

Úgyhogy hiába látom azt a példát "hogy egy házasság egy életre szól" ha azt is látom hogy milyen áron, és mi van a háttérben.

Amit sokan "stabil" párkapcsolatnak, házasságnak hisznek, az is csak annyiban stabil hogy valami miatt (általában az anyagiak, lakhatás hiánya miatt) nincs is más választásuk a feleknek 20-30-50 év múlva kilépni a kapcsolatból.

ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!