Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hosszú kapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hosszú kapcsolatod ami nem teljesedett be?

Figyelt kérdés
Ami közös célokkal indult de nem lett belőle 5+ év után semmi.
júl. 3. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen volt. Nem is voltak közös célok eleve, mindenki mást akart. F
júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt, de aztán az ő célja a folytonos piálás volt és a minél előbbi teljes eligénytelenedés testileg-lelkileg. És elvárta volna, hogy továbbra is legyen hozzá gusztusom büdös pia és segg szagúan.
júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt egy 12 éves kapcsolatom, ahol együtt éltünk, de nagyon toxikus kapcsolat volt és már nem bírtam tovább, amúgy is nagyon sokáig húztam a szakítást, sokkal előbb kellett volna.


Ezen kívül volt egy 5 éves kapcsolatom, ahol még az összeköltözésig sem jutottunk el, mert hiába volt lakásom és ajánlottam fel, hogy költözzön hozzám, mindig volt valami kifogás, hogy miért nem. Meguntam, szakítottam.

júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Férjem előtt lévő kapcsolatom 7 évig tartott. Az illető nem akart összeköltözni velem. Neki a mama hotel kellett. Kényelmes volt neki, hiszen két utcára laktam tőle és mindig én mentem. 26 évesen meguntam (bár nem ez volt a szakítás oka), otthagytam őt. Vett nekem egy nyamvadt gyűrűt, akarta is az esküvőt meg a gyereket, de nekem együttélés nélkül ez kizárt volt. Rabolta az időmet.
júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Na ilyet se hallottam még... Én első szóra húztam volna mamahotelből, mint repülő a csíkot.
júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Pedig sok ilyen van. Kolléganőmék úgy házasodtak össze, hogy előtte egy napig nem éltek együtt, de már öt éve együtt voltak.


Párom kollégái 25 éve vannak együtt, külön háztartásban élnek.

júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Elhiszem, nem vitatom, hogy vannak ilyen sztorik, csak nekem ez nagyon szokatlan, furcsa :)
júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló vagyok.

Én össze akartam költözni vele, de külön. Nem voltam hajlandó odabútorozni az anyós jelölthöz. Mindig volt valami kifogása, de elsősorban a pénzre fogta rá. Előteremtettem baromi nehezen a lakbér + 2 havi kauciót úgy, hogy eüben dolgoztam. De sikerült, megvolt a félretett pénz. Mondtam, hogy itt a lóvé, nézzünk albérletet, hisz én is otthon laktam. Ő nem akart így sem, pedig hajlandó lettem volna minden megkeresett filléremet az albérletbe invesztálni egy rossz szó nélkül. Neki ez se volt jó. Akkor ráfogta valami másra. De vele voltak más igen súlyos problémák is - folyamatos ok nélküli féltékenység, rögeszméje lett, hogy megcsalom, megszabta, hogy milyen ruhát vehetek fel, hova mehetek, kivel mehetek stb. Aztán akkor hagytam el amikor fizikai bántalmazásba torkollott az egész. De a 7 év alatt egy percet nem éltem vele, mert nem akarta. Vagyis de, azt akarta, hogy beköltözzek a mama hotelbe, egy pár szobás nagyon szűk lakásba, ahol öten éltek ott. Én lettem volna a hatodik. Mondtam, hogy felejtse el.

júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azért akarta volna, hogy oda költözz, mert ott teljes kontroll alatt lettél volna. Az én exem is ilyen volt, addig verte a palávert, míg belementem, hogy odaköltözzek hozzájuk. Mondjuk, nálunk annyival másabb volta a helyzet, hogy külön bejáratunk volt, de ettől függetlenül életem legnagyobb hibája volt odaköltözni. A fickó betegesen féltékeny volt és még az anyjával is megfigyeltetett. Ha boltba mentem, akkor figyelte az időt, hogy meddig vagyok oda és mikor mentem be a kapun, megjegyezte, hogy "kislányom, jó sokáig vásároltál!". Ott szakadt el a cérna, mikor már azt is kitalálták, hogy tetszik nekem az exapósom (aki egy aszott vénember volt) mert állítólag egy családi vacsorán őt néztem 😃
júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem egyedülálló eset.🫤 Én nem tudok együttélni ennyi emberrel, hozzájuk alkalmazkodni, így én megmondtam, hogy nem fogok odaköltözni. Egyszer majdnem beadtam a derekamat, de aztán meggondoltam magamat. Én rendszeresen az ügyeletes orvossal keféltem szerinte a kórházi budiban, ha hajnali négykor nem vettem fel a telefont. Állandó éjszakás műszakokat vállaltam, mert több pénzt adtak. Ironikus, hogy azért dolgoztam szét magam éjszakában, hogy el tudjunk költözni albérletbe, aztán megkaptam, hogy biztos azért vagyok éjszakás, hogy az orvossal digidugizzak. Az akkor nagyon rosszul esett amikor hajnalban hívott, nem vettem fel a telefont, mert dolgoztam - újraélesztés közben miközben nyomtam a beteg mellkasát, nem azaz első dolgom, hogy felvegyem neki a telefont. Nem hitte el, szerintem a mai napig azt hiszi, hogy kamuztam. Életet mentettünk akkor ott. Ráadásul egy gyerek életét. Ez baromi rosszul esett tőle. Utána kezdődött a fizikális bántalmazás, de az is módszeresen felépítve. Először csak lefogyott, aztán rángatott és a végén ütött. Lehet jobb is, hogy nem éltem vele, mert elkattant volna az agya, lehet, hogy a kést vágta volna belém, mert azt hitte, hogy aznap éppen félre mentem. Szerintem pszichiátriai eset. Szakítás után 4 évig zaklatott online, hiába tiltottam, újra és újra felregisztrált mindenféle platformra, hogy felvegye velem a kapcsolatot, amire ugye nem reagáltam. Akkor pattant le amikor megírtam neki, hogy fejezze be, mert rohadtul unom és végleg vége van, fogja fel és hogy terhes vagyok. Ne is reménykedjen. Azóta nem is keresett. Rettenetesen abúzív kapcsolat volt, nem tudom miért akartam vele egyáltalán együtt élni.
júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!