Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha minden nap elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha minden nap elmondom a páromnak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Sokszor egyszerűen nem bírom magamba tartani... :S
2011. márc. 28. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj,mi elég régóta együtt vagyunk,és minden nap többször is elmondjuk egymásnak. Gyermekünk is van,neki is sokszor mondjuk! :D
2011. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem baj. Csak ha hazudsz.
2011. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így látjátok, mert már kezdtem azt hinni hogy "az agyára megyek" ezzel, de tényleg annyira szeretem, hogy nem bírom magamban tartani! (Pedig "alapjáraton" nem vagyok egy túl érzelgős típus...)

:)

2011. márc. 28. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
ez csak azért nem túl pozitív, mert egy idő után nem fogod ilyen sűrűn mondani és akkor elkezd pánikolni hogy MÁR NEMIS SZERET ÚRISTEN
2011. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem baj, biztos nagyon örül neki. az én párom is szereti
2011. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát nekem lehet az agyamra menne.
2011. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret, akkor nem baj. Ha nem szeret, akkor igen.
2011. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez a barátodtól függ... én biztos hogy torkig lennék vele ha a barátom naponta mondogatná!

25/L

2011. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baj! Szeretni is csak mértékkel kell. Ha minden nap elmondod neki, akkor egy idő után megszokja és a nagy szóból hétköznapi lesz. És fel sem fog tűnni neki, hogy kimondtad, s nem fog többet jelenteni neki. Próbáld ki, hogy nem mondod neki egy-két hétig, ha feltűnik neki biztos szóbahozza vagy jelét adja, ha fel se veszi akkor megszokta. Ha nem birod ki, hogy nem mondd el neki, vezess naplót és ird bele, hogy mikor és hányszor mondtad volna neki azt...ha összegyűl elég, igy kimondod, de mégse. Ha összegyűl jópár ilyen alkalom, akár oda is adhatod neki, hogy lássa milyen sokat gondoltál rá. Szerintem ajándéknak is jó. 22F
2011. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!