Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Betegség miatt nnem szedhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség miatt nnem szedhetek fogamzásgátlót, ezért csak óvszerrel szeretkezhetek. Ha elmondom a páromnak meg fogja érteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érti meg, akkor mégis mit teszel majd? mész abortuszra, mert gumi nelkul akarta?
2010. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeret akkor biztos!
2010. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen:)

Eggy ilyent bárki megértene:)

2010. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, akkor biztos nem érti meg.
2010. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Használhatsz pesszáriumot vagy kúpot is.
2010. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kup nem biztonsagos. esetleg huvelygyuru? habar abban is van hormon.
2010. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy "Szivem,most gumit kell használnunk, mert beteg voltam, ez van." Ha ezt nem érti meg, elég nagy tapló lehet, már bocsánat... Még akkor is megmondhatod, hogy oké, akkor x hónapig nincs szex.
2010. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy megérti. Nem te tehetsz róla, hogy beteg vagy. Ha nem lennél beteg, akkor is jogod lenne nem szedni, senki sem kötelezhet rá. Én sem szedem, ez az én döntésem és pont, ugyanúgy te is dönthetsz, hogy miként kívánsz védekezni. Ha nem szereti az óvszert vannak más lehetőségek is, pesszárium, spermicidek és sok egyéb más hormonmentes készítmény, hidd el meg fogjátok találni a megfelelőt :)
2010. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!