Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Volina fogamzásgátlót...

Ha Volina fogamzásgátlót szedek, mennyi idő múlva szeretkezhetek biztonságosan?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete kezdtem el szedni... de gondolom legalább 2 hét kell h ne kelljen gumit használni.
2011. aug. 17. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
tájékoztató hasznos dolog
2011. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz. Km-es papír nekem is van:) netem szintúgy. Egy időtartamot vártam. De úgy látszik azt várhatnám:)

Bunkónak viszont kötelező lenni:P (Y)

2011. aug. 17. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mikor kezdheti el az első csomag szedését?

- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban.

A Volina szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Volina szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."


2. még annál is egyszerűbb, ha kiveszi a dobozból, azért csomagolják a tabi mellé

2011. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Kb. egy hete kezdtem el szedni... de gondolom legalább 2 hét kell h ne kelljen gumit használni" ne gondolkodj, megfájdul a fejecskéd ...OLVASS B+!
2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk bunkók, te vagy elkényeztetett p*csa, aki lusta olvasni.
2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz:) lusta vagyok, az igaz. De legalább nem szemét:) ja és megkaptam a választ, azt pedig köszönöm.:)
2011. aug. 17. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
És szerinted mire való az a "km-es papír" ?
2011. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de látom, hogy lusta vagy. Aki lusta elolvasni egy tájékoztató, az NE szedjen fogamzásgátlót! Majd lusta leszel beszedni is? Mert jaj el kéne olvasni, hogy melyiket kell bevenni???
2011. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!