Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez? Egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Egyszer nagyon jó, máskor rossz. Mindenhol ez van?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt. Szeretem nagyon, de úgy érzem hogy ő engem jobban. Néha hullámvölgyeim vannak és kevésbé vagyok szerelmes, mint pl. egy héttel előtte. Ezért hiszem h ő jobban szeret. Nála nem látok ilyet, hogy egyszer jobban, máskor kevésbé. Szeretném vele leélni az életem, de nem szeretném ennek kitenni.Néha szörnyen elutasító tudok lenni vele, magam sem tudom h miért. A tűz egyébként megvan, imádok együtt lenni vele. Tudom, hogy ő a tökéletes számomra. De mégis néha direkt üldözöm el magamtól, mert úgy érzem, hogy nem érdemlem meg azt a szeretet amit ő ad. Tud valaki valami okosat mondani nekem?
2011. márc. 27. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet mióta megismerkedtünk.

Nem tudom én se mi legyen, egyszer majd emg veszek érte, másszor meg csak a hibáit látom....S:

2011. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egészen addig, amíg őt nem zavarja, neked sem kéne ilyeneken gondolkozni.

Mondd el neki, hogy te ilyen vagy, ettől függetlenül imádod, nyugtasd meg, hogy ez nem azért van, mert nem szereted, hanem mert te ilyen vagy. Illetve próbáld meg egy kicsit kontrollálni, ha érzed, hogy ilyen lábbal keltél fel, figyelj arra amit mondasz :)


Emberek vagyunk különbözünk, ezzel nincs is semmi baj, ő így szeret téged!

2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!