Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? Nagyon rossz volt és mindenhol mást olvasok.

Figyelt kérdés

Az első álmom,hogy egy iskolában vagyok. (A volt sulimban talán?) Na és egy mosdóban vagyok egy volt osztálytársammal, és kihullottak a fogaim... A csaj nem igazán bírt engem és álmomban mondta, hogy meg fogok halni... Én kiborultam, sírtam. Visszamentem az osztályba. Egy nagy földgömb volt felrajzolva a táblára és az igy fokozatosan elsötétült,meg a terem is. Akkor ébredtem fel..


A másik álmom. Elmentem valami kirándulásra. A barátommal nagyon szeretjük egymást,ő is jött, de aztán eltűnt. És akkor jött a telefon, hogy valami csajjal akar találkozni, engem illetve velem meg nem tudja mi legyen. Amúgy a másodikat olyan 7 fele á

álmodhattam, mert előtte hatkor még telefonáltunk egymással,mert akkor ment haza a melóból. Nagyon rossz volt.... Gondolok arra, hogy félek, mert Pont kedden megyek ilyen alvásvizsgálatra(évek óta tartó rémálmok)A fogas, meg hogy mostanában sokat fájt az ínyem. A másikat nem tudom hova tenni..Talán félek hogy elveszítem? Mert eddig mindig csalódtam? Légyszi írjatok!


2011. jún. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

a fog kihullása az elvesztésre utal (nem feltétlenül kézzel fogható dolgok)

Most ballagtál? lehet, hogy nem szeretnél még kikerülni a nagyvilágba... A földgömb, elsötétülés nekem erre utal...

A barátod álombeli megcsalása meg szerintem arra utal, hogy félsz, nehogy elhagyjon.

A folyamatos rémálmok nem jók, pszichés oka lehet... rá kell, hogy gyere, hogy mi okozza a félelmeid...

2011. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Munkát keresek jelenleg:)

Csak már hosszú ideje nem találok:( Igen szoktam félni hogy elveszítem, pedig semmi de semmi okom rá, nagyon jó a kapcsolat, csak eddig sokat csalódtam előtte...

2011. jún. 22. 13:23
 3/4 anonim válasza:
Nekem a barátom mesélte hogy mielőtt meghalt a nagymamája azt álmodta hogy kiestek a fogai.
2011. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igen:'(
2011. jún. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!