Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol ilyen rossz minőségű...

Mindenhol ilyen rossz minőségű a víz?

Figyelt kérdés

Nagyon drága a babavíz , de rá vagyok kényszerülve hogy megvegyem.Két forralás után már vízkőteleníteni kell az edényt, mert tiszta fehér, és még így is "úszkálnak" a felforralt vizében fehér darabkák.

Ötlet ellene?


2011. márc. 23. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni vizszuro berendezest. Nem tudom mennyibe kerul, de ha sokszor hasznalod, biztos megterul az ara.
2011. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell speckó babavizet venni. Vegyél Szentkirályi szénsavmentes vizet, rá van írva, hogy babáknak is lehet adni, és valóban, egy orvos válaszol oldalon megkérdeztem egy dokit is erről.

Másfél literes 119 Ft, azt azért jobban meg lehet fizetni, mint a babavizet.

2011. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és én soha nem forraltam 24 óra eltelte után sem, csak hűtőben tároltam mindig. Második voltam.
2011. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én vízszűrő kancsót vettem kb:4000 ft-ért már lehet venni.Én azzal főzök is.Nagyon szeretjük!18 hónapos kislány anyukája
2011. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!