Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol ilyen bunkók az...

Mindenhol ilyen bunkók az emberek, vagy csak rossz részére születtem az országnak?

Figyelt kérdés

3 hetes babámat most vittem ki először sétálni, és a faluban legalább 3 vagy 4 "vénasszony" (dühömben nem tudom őket máshogy nevezni), állított meg, hogy kérdezősködjön!

Egytől-egyig a szemembe vágták, hogy milyen kövér maradtam, meg hogy nagy maradt a hasam :(

(A legdühítőbb az egészben, hogy egyiket sem ismerem, még az életben nem találkoztam velük) Ja, és már a terhességem előtt sem voltam egy sovány fajta.


2010. jún. 9. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Falun ilyenek, nemtudják hogy üssék el az időt:)Szólj vissza nekik kedvesen vagy csak mosolyogj,lehet még egyszer a segítségedre lesznek(ha falu lehet,hogy adnak majd 1 év múlva tehén tejet valamit:) építsd a kapcsolatokat, dühöngj otthon, szólj be nekik és mosolyohj:)
2010. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia.ilyenek az emberek sajnos.ne foglalkozz velük.én 15 hete szültem és még mindig nagy a hasam sőtt mér maradt is rajtam nem kevés kiló.elötte én sem voltam nádszál vékony.nekem is beszólogattak már pl a párom legjobb haverja h huuu de sokat híztál én meg beszóltam neki h a saját háza táján nézzen szét mert az ő asszonykája sem vmi vékony pedig lassan két éve szült.naaa csönd is lett:)engem zavar a felesleg de remélem egyszer még visszafogyok és jók lesznek rám a régi nacijaim()ne bosszankodj.máskor mond meg h a kis csöppséged mindent megér még azt a kilókat is....hátha kapcsolnak a vénasszonyok:)sok boldogságot....
2010. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Aki bunkó, az bunkó. Annak a véleményére adj, akik számítanak neked!

Úgy látszik, hogy már elfelejtették mennyi idő kell ahhoz, hogy az ember a régi formáját hozza.

Az egyik füleden be, a másikon ki!!!!

2010. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha a súlyodról beszélnek, mondd meg nekik, hogy inkább a kisbabával és a pároddal törődsz és a koplalás helyett élvezed a kismamaságot. :)
2010. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak olyan fura, mert magamból kiindulván egy ismerősnek nem mondanék ilyet, nemhogy egy idegennek! Ráadásul a terhesség alatt felszedett 25 kilóból már így is lement 18 kg. Akkor mit mondtak volna, ha közvetlenül szülés után látnak? Leteheneznek?
2010. jún. 9. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:

falun tényleg ilyenek, és sajna az anyósom tipikus falusi:(((

terhesség alatt az első szava ált az volt, jól meghíztál. erre én mindig azt mondtam kapásból, de jó hogy jöttetek. de sose esett le neki:(

amúgy akik kritizálnak ők val többet híztak mint Te!!! spec anyósom az nagyon durván meghízott a terhességei alatt. és sok rajta is maradt...

a hasad majd talán két hét múlva alakul egy kicsit...

2010. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de falun ilyenek az emberek. Az én párom falusi. Mi felköltöztünk Budapestre. Egyébként én is vidéki vagyok, de viszonylag nagyvárosi. Szóval a párom szülei nem is örültek az unokának, mert nem vagyunk összeházasodva. És ugyebár mit fog szólni a sokadik utcában lakó vadidegen asszony, hogy házasság nélkül jön a baba?! Jobban érdekelte anyóst a falusiak véleménye, minthogy jön az első unokája. Sajnos faluban ez megy. Én gyűlölök is odajárni. Biztos, hogy nem sok nyarat fog ott tölteni a fiam. Pedig én anno rengeteget voltam szintén falusi nagyszüleimnél.


Próbálj meg nem foglalkozni velük! Én is próbálom türtőztetni magam anyóssal szemben, de csak a párom miatt! Bár egy vadidegennek lehet megmondanám, hogy semmi köze hozzá, hogy hogy nézek ki, vagy miért az a ruha van a gyereken ami van...

2010. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy megyeszékhelyen lakom, de lényegében szerintem tökmindegy hol laksz, mert aki bunkó, az is marad. Én pl. bementem a munkahelyemre papírokat intézni, be is szóltak, hogy azért maradt rajtad, meg hogy hasad azért maradt. Én meg mondtam, hogy nektek is. Csak akik mondták, már 10 éves a gyerekük. Én soha nem mondok még a jó ismerősömnek sem olyat, hogy jól meghíztál stb, annál azért tapintatosabb vagyok, nekem sem esne jól. Tudom magamról, hogy kövérebb vagyok, mint voltam, de miért kell ezt folyton hangoztatni?
2010. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legközelebbi találkozásnál simán megfogják kérdezni ismeretlenül is "Aztán szoptatsz-e kedveském?" Ne idegeskedj ezen,kerüld ki őket!Három hét alatt nem tud regenerálódni a tested,ha emlékeznének a falusi asszonyok teste sem.
2010. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenhol vannak bunkó emberek. Nekem 2 hónapos volt a kislányom mikor megkérdezte egy kedves szomszéd hogy "Eisze megint terhes vagy?" Mert hogy állítólag nagy a hasam. Én erre "IGEN". Jól kimeredtek a szemei. Jót szórakoztam rajta. Azóta sem szól hozzám. Az ilyen taplókkal így kell. Nem kell foglalkozni velük.
2010. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!