Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol ilyen bunkók az...

Mindenhol ilyen bunkók az emberek, vagy csak rossz részére születtem az országnak?

Figyelt kérdés

3 hetes babámat most vittem ki először sétálni, és a faluban legalább 3 vagy 4 "vénasszony" (dühömben nem tudom őket máshogy nevezni), állított meg, hogy kérdezősködjön!

Egytől-egyig a szemembe vágták, hogy milyen kövér maradtam, meg hogy nagy maradt a hasam :(

(A legdühítőbb az egészben, hogy egyiket sem ismerem, még az életben nem találkoztam velük) Ja, és már a terhességem előtt sem voltam egy sovány fajta.


2010. jún. 9. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én falun lakom. Szerintem nem jellemző, hogy falun bunkók az emberek. Városban inkább.

Igaz, itt engem is megállítanak idegen emberek, akiket sosem láttam, hogy megnézzék a babát. Az alakomat senki nem kritizálta, de nem is hagynám szó nélkül. Szemben van egy öregasszony, na ő szokott jókat mondogatni. De csak a gyerekkel kapcsolatban. Pl, hogy miért nem vágatom le a haját ebben a melegben, vagy 1 évesen miért tologatom még mindig babakocsiban, sosem tanul meg járni. Egy ideig hallgattam, aztán megmondtam neki, hogy én vagyok az anyja, én tudom mi kell a gyerekemnek. Na, azóta ha meglát átmegy az út másik oldalára. Szerintem mondd meg te is a magadét, aztán majd békén hagynak.

2010. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szívem szerint azt tenném, csak a férjemet sem akarom kínos helyzetbe hozni, mert Őt viszont mindenki ismeri, hiszen itt nőtt föl. Engem senki nem ismer, mert én másik községben laktam, amikor összeházasodtunk, akkor költöztem ide. De lehet, hogy egyszer kihozzák belőlem az "anyaállatot" :), és jól odamondok!

De legyek ugyanolyan bunkó, mint ők? Lesüllyedjek az szintjükre?

2010. jún. 9. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!