Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar behívni? :O Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar behívni? :O Lent.

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve járunk,nálunk már voltunk,de ő nem hívott még hozzájuk sosem..vagy kint vagyunk,vagy nálunk..és engem ez kicsit zavar :S nekem szükségem van arra hogy bemenjünk hozzájuk filmezni,vagy csak feküdni és beszélgetni,érezni a közelségét..szükségem van erre is..de nem akarom neki megmondani nehogy követelőzőnek vagy ilyesminek találjon..hisz neki kell behívnia..de szerintetek mi lehet az oka?:S
2011. márc. 26. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ez komoly pfff
2011. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamiért szégyelli a körülményeket amiben ők élnek (pl. szegények).
2011. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szégyelli ahol él, vagy nem tudom. :S De nincs abban semmi rossz, ha megkérdezed tőle (főleg fél év után), hogy miért nem hív át magához?
2011. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szegények egyáltalán.. de mégis h kérdezzem meg tőle??
2011. márc. 26. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szívesen megismerném a családodat, és az otthonodat. Szerinted egyszer el tudnál vinni magatokhoz, hogy bemutass?"

vagy... felhívod olyan este 11 körül, hogy kiraboltak, nincs hova menned, engedjen be! XD

2011. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudtok megbeszélni fél év után akkor milyen jövője van a kapcsolatnak? Egyáltalán van jövője?
2011. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én ex bnöm is ilyesmi volt. Neki picit zürös volt a családja, meg olyan házba laktak ahol minden szoba egybe volt nyitva igy nem nagyon lett volna hova elvonulni sem. Meg hát az apja se örült nagyon, hogy elviszem az ö kicsi lányát, meg, hogy találkozgatunk, szoval engem nem is érdekelt nagyon. Bár picit fura volt, hogy még nem találkoztam a szüleivel, de sose kérdeztem rá, hogy miért nem megyünk hozzájuk. Gondoltam majd szol ha van valami. :) Aztán egyszer csak szolt, hogy na akkor hivatalos vagyok egy látogatásra( mintha a királynöhöz lettem volna invitálva :D ). Aztán a másfél év alatt kb. 10 alkalommal ha voltam náluk. Vagy utca vagy nálunk voltunk.
2011. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nekik a ház sem olyan..emeletes meg minden..az egyik bnöm a szomszédjában lakik és kivülről már láttam még régebben,nem egy lepukkant helyiségnek tünik..de akkor kérdezzek ráá...?
2011. márc. 26. 22:29
 9/9 R3al ***** válasza:
A szülei nem engedik valószinű ...
2011. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!