Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha magánorvoshoz járok...

Mi van ha magánorvoshoz járok és hetente akar a végén behívni én pedig nem bírom azt kifizetni?

Figyelt kérdés
Mit kell ilyenkor tenni?Mikor elkezdtünk hozzá járni semmi gond nem volt,csak közben munkanélkülire kerültem.Most 30hetes vagyok 2hétre hívott vissza ,mert kicsit többet keményedtem de semmi gond a méhszájjal.Kérdeztem most már így kell jöjjek azt mondta nem.Én nem tudok alkalmanként 8ezret kifizetni ha hetente fog behívni.Mit csináljak ekkor???Kérhetem,hogy a kházban vizsgáljon?Amúgy területileg nem abba a kh ba tartozom,de a kh miatt mentem oda a dokihoz,mert nem akartam a sajátomba menni.Nem jókat hallani róla.Köszi a válaszokat
2008. máj. 8. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A helyedbe megbeszélném veled a próblémát.Hogyha rendel kórházba is akkor még szerencsés vagy én is így oldottam meg.Mivel a magánrendelése marha borsos lett volna be járok hozzá a kórházba és 5000 ftot szoktam fizetni.Neki is jó nekem is.Viszont...

Én is tartok attól, hoögy amikor majd nst-re kell menni meg hetetnte lát akkor mindig kell-e fizetnem...

Én a helyedbe mivel még csak 30 hetes vagy, vmi piát vinnék neki, persze ha nem az alkalmazottja veszi le rólad a pénzt.De mindenképp beszéld meg vele ezt a problémát.Hidd el kerenek ők eleget, nem hiszem, hogy olyan éhesek lennének.

2008. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem most az is furi volt,hogy említettem,hogy sokat keményedik a hasam-átváltottam béres magnéziumra,most semmi gond nincs.Megvizsgált teljesen zárt a méhszáj-mondjuk nagyon fájt most a vizsgálat..tudja,hogy nincs már munkám és erre mégis behívott 2 hét mulvára kontrollra mondván ellenőrzi a méhszájat.Na de ha semm baj nem volt eddig és teljesen zárt-nem értem ,hogy mire jó ez???Így is alig bírom fizetni-nem beszélve a szülésről ami szintén sokba kerül,ezt már letisztáztam vel...szval nem tudom,nem akarok összekapni sem vele,mert rá vagyok szorulva ha abban a khban akarok szülni,de ez így nagyon sok lesz nekem..Mikor arról kérdeztem,mi van ha rosszul vagyok,nem azt mondta hívjam nyugodtan,hanem,hogy menjek be a khba és majd hívják.ez is furi volt,hogy 8ezerért úgy gondolom,állhatna a szolgálatomra ha szükségem van rá.vagy rosszul látom???
2008. máj. 8. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy 8ezerért nyugodtan mondhatta volna, hogy hívd nyugodtan, ha baj van. Szerintem ezért van az embernek választott orvosa (és ezért fizet), hogy ha gondban van tudjon kit felhívni.

Arra készülj fel, hogy az utolsó hetekben 2 naponta, sőt a legvégén naponta kell menni, és akkor nekem nem csak nst-t csinált, hanem vizsgálta is a méhszájat. Tehát akkor fizetni is kellett mindig. Tehát szerintem az anyagi problémáidat nyugodtan megbeszélheted vele, nem csak te vagy ilyen helyzetben. Ha nem érti meg, akkor jobb még most másik dokit keresni.

2008. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nekem az nst-t nem ott végzik a rendelőben majd,hanem a khban.Tehát nem a dokim rendelésén.Akkor is kel tartsak ettől??
2008. máj. 8. 09:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah meg a ctg-t is a khban csinálják....ő a rendelésen csak méhszáj állapot felmérést csinál,meg beutalót ad..esetleg receptet ír fel..
2008. máj. 8. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint csak biztosra akar menni, hogy ne legyen semmi baj. (Mikor rákérdeztél, hogy ezután mindig így kell-e járnod, azt mondta nem.)

Én 31 hetes vagyok, a dokim azt mondta, még 2x menjek a rendelőjébe, utána már a kórházba kell járnom a vizsgálatokra. Szerintem a te dokid is így gondolhatta. Mindenesetre beszélj vele, én mindig előre tájékozódom, hogy mire számítsak.

2008. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Nekem is a kórházba kellett járnom nst-re. De ott ideadták az eredményt papíron, és azzal másnap kellett menjek a dokihoz. Akkor ő azt megnézte és meg is vizsgált. Nem biztos, hogy mindenhol így van.
2008. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,legtisztább ha kerek perec rákérdezek a dolgokra,mégha az kínos is lesz.de az én pénzemről van szó és jelen esetben nem mindegy mennyi és miért.
2008. máj. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!