Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért volot ez?

Figyelt kérdés
2-3 hete összekeveredtem egy sráccal, kevergettünk, mikor aznap megismertem be volt állva. most megint találkoztunk.. nem volt megbeszélve, csak valakinél találkoztunk.és aranyos volt meg minden. de mikor én becuccoztam (itt nem kérek oltást stb.) nem tőrödött annyira velem, meg azt mondta hagyjam mert azt se tudom mivan, meg h neki most amugy is van minden problémája.. de mér utasitott el, mikor ő nem itéli el a drogokat.. akkor engem miért osztott ki ezért?
2011. márc. 26. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
miért volt* bocsi.elirtam
2011. márc. 26. 14:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom azzal ha a haverokkal sokat iszunk, de egy részeg lánytól a hányinger kerülget.
2011. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki toleráns a drog fogyasztókkal szemben az nem azt jelenti, hogy szereti is őket. Én is azt mondom egy heroin, kokain vagy akármi függőnek (egyszóval drogosnak) orvos kell és segítség nem börtön, ugyan magát a szintetikus drogokat elítélem.
2011. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ő szinte mindennap készen van..akkor pont most nemvolt éss engem meg leolt érte..:S
2011. márc. 26. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen is egy ember szánalmas egy lányt szétcsúszva látni.
2011. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!