Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik anya? 14,5/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik anya? 14,5/L

Figyelt kérdés
Úgy néz ki alakul valami egy fiúval. Ő 3 évvel idősebb tőlem. Nagyon rendes és intelligens. Nem az a fajta, aki csak végig akar menni minden csajon. Udvarol akárcsak a filmekben. Anyának elmondtam, és teljesen meg volt húzatva hogy mit akarok én egy 3 évvel idősebb fiútól. Hozzáteszem, apa 2 évvel idősebb anyánál és ugyan így, 14 éves volt anya mikor összejöttek... Volt már egy barátom ő velem egy idős volt, nem volt gondjuk vele... Most ennyire sokat számít nekik az év? Ha megismerkedne a fiúval az változtatna a hozzáállásán?
2011. márc. 26. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Istenem, a sok féltő... Aranyosak vagytok, de gondoljunk bele - egy 17-18 éves fiú BELEGONDOL abba, hogy ez a lány nem fog lefeküdni velem 2 hónap után. Ha ezután még udvarol, akkor becsüld meg őt, és mutasd be anyukádnak. 3 év nem sok, tapasztalatból. Én 15 voltam, mikor exbarátom 18,5...

Nyugi, vágj bele, de ne félj leállítani, ha túl sokat akar!

16L

2011. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked kúrv*a sok tapasztalatod van.
2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!