Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik anya? 14,5/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik anya? 14,5/L

Figyelt kérdés
Úgy néz ki alakul valami egy fiúval. Ő 3 évvel idősebb tőlem. Nagyon rendes és intelligens. Nem az a fajta, aki csak végig akar menni minden csajon. Udvarol akárcsak a filmekben. Anyának elmondtam, és teljesen meg volt húzatva hogy mit akarok én egy 3 évvel idősebb fiútól. Hozzáteszem, apa 2 évvel idősebb anyánál és ugyan így, 14 éves volt anya mikor összejöttek... Volt már egy barátom ő velem egy idős volt, nem volt gondjuk vele... Most ennyire sokat számít nekik az év? Ha megismerkedne a fiúval az változtatna a hozzáállásán?
2011. márc. 26. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az éveid számát (14,5) még te is fél évessével számolod, mert te is érzed, hogy nagyon fiatal vagy még. Egy 3 évvel idősebb fiú már nagykorú, vagy éppen azzá válik.


Komolyan nem érted, hogy mi a probléma? Ha így van, akkor hallgass inkább anyukádra.

2011. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az ismerkedés jó ötlet. mutasd be őt nekik :)
2011. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért te se hamarkodd el, könnyű a szebbik arcát mutatnia az embernek a legelején... Szerintem anyukád csak félt, hogy nehogy megbánd, vagy olyat tegyél, aminek még nincs itt az ideje... Ebből a szempontból érthető az aggodalma, üljetek le és beszéljétek meg, biztosítsd róla, hogy alaposan meg akarod ismerni a fiút, szeretnéd ha itthon is majd megismernék, hogy eloszlasd a kételyeket.
2011. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A fél évet azért tettem rá, mert én 1 hónap múlva töltöm a 15-öt. :)

Egyébként nem szeretnék semmit sem elsietni, a fiú sem az a típus. Ha a szexre gondoltok fél év járás után sem adnám magam oda neki, bármennyire is szeretem, még nem érzem úgy hogy kéne. Mikor feljött a téma azt mondta képes ő is várni miattam, mert egyébként ő is szűz. Majd próbálom elmagyarázni anyának, hogy ne ítélje el mielőtt nem ismeri és bemutatom majd neki!

2011. márc. 26. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem fog rád várni hidd el.Nekem eddig 3 olyan kapcsolatom volt, ami ilyen másfél-2 évnél értek véget.Soha nem csaltam meg egyiket se, és mindig vártam rájuk ha úgy adódott.De én 19 évesen nem várnék egy 14-15 éves kislányra.Az meg egy másik dolog, hogy nem kezdenék nálam 3 évvel fiatal csajjal.Gondold meg.
2011. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De ez a fiú "máás" mint a többiek... :)


Én mondjuk a barátnőmre 3 évet vártam pedig mi egy idősek voltunk.

2011. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De épp ez az.Ti egy idősek voltatok.Azért egy 3 évvel idősebb ember normális esetben többre vágyik, egy 14 éves kislánytól.Vagy épp úgy gondolja, hogy őket lehet hülyíteni.
2011. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nehogy elhidd neki... !!! :S Én egyszer hittem, és már ezerszer megbántam. hagyd ezt a fiút szerintem..
2011. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hmmm...anyukad felt, ez egy teny...de mondjuk a pasit te ismered..nem o...es nem a kortol fugg h mennyit fog rad varni vagy nem fog..

Nekem 14 evesen volt 19 eves pasim,aki tudom, hogy szexxel vart volna ram akar evekig is...de volt velem egykoru is abban az idoben,aki adta szepet,jot. de amikor osszejottem vele 2 hetet sem birt varni... szoval ennyit errol, hogy te is neki csak szexre kellenel....

Szerintem gyere ossze vele nyugodtan :)) ha pedig valami nem ugy alakul /pl. szornyetegge valtozik :D es agyba akar bujtatni / akkor nyugodtan otthagyhatod..semmi nem tortenik :D..... es anyudnak pedig nem muszaly tudni rola, hogy te kivel is jarsz eppen..nem muszaly rogton hazavinned ot....de mondjuk ha par hetet jarsz vele,...es rajossz h minden okes akkor mutasd be majd anyudnak....17/L

2011. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vagy anyukád félt hogy te is ugyan azt csinálod mint ő 14 évesen apáddal... :P

"mindenki magából indul ki" ez a legnagyobb igazság :D

2011. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!