Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya "vs" párom? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya "vs" párom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Anya szerint a párom hosszú távon nekem nem megfelelő... 2éve járunk, én 2O vagyok ő 23. én leélném vele az életemet. Bár nekem ő az első, és szeretnék másokat "kipróbálni" de vele leélném az életemet mert senki nem szerethet úgy mint ő. amúgy inkább az első része a baj jelenleg nem a későbbiek. mi a véleményetek?
2011. máj. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
az h ez egy természetes állapot h mást is szeretnél próbálni. de hogy jön ide anyád ?:D
2011. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az hogy itt az a lényeg hogy anya szerint hosszú távra nem hozzám való.és anyának mindig igaza van. de szeretjük egymást és én leélném vele az életem. ( a"Kitérők után" de ez meg már megint egy másik "hülyeség) bocsi.. írok itt össze vissza.
2011. máj. 20. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha tennél még "kitérőket", akkor nem vagy igazán szerelmes, és valóban nem ez a srác az, aki Neked való egy életre. Igaza van Anyukádnak. Ha úgy szeretnéd, hogy leéld vele az életed, eszedbe se jutna, hogy még más is kell. Ne azért akard leélni vele az életed, mert ő úgy szeret. Hanem mert Te úgy szereted. De amiket írtál, az nem arra vall, hogy őt úgy szereted. Inkább hagyd békén, éld ki magad, és utána keress olyan fiút, aki mellet nem vágysz kalandokra, csak rá, egy életen át.

Én is 20 éves vagyok, 3,5 éve vagyok a barátommal. Vele veszítettem el a szüzességem, és előtte csak egy barátom volt, az is inkább gyerekszerelem. Annak ellenére, hogy nem próbáltam soha senki mással, eszembe se jutott soha, hogy kipróbáljam mással, kipróbáljak más dolgokat. Mert ŐT szeretem, és Vele szeretném leélni az életem. Nem érdekel más, csak Ő. Te nem érzel így, így nem ő a Neked megfelelő ember. Talán ha kiélted magad, utána még van esély újra összejönnöd vele, bár ha ő meg szeret, akkor nem tudom, hogy tudná kiheverni, ha azzal állnál elé, hogy "figyi, szeretlek, veled akarom leélni az életem, de előbb még hadd próbáljak ki másokat"... Nem tudom, ezek után akarna e még Veled újra együtt lenni. De ez már a Ti dolgotok. Szerintem nem ő való neked, ha azt érzed mellette, hogy még kipróbálnál mást.

20/L

2011. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem most érzem azt, hogy kipróbálnék mást, igazad van, nem írtam le minden részletet, hogy mások is megértsék. szóval nekem csak az nem reális, hogy ő az első szerelmem és életem végéig ő is maradjon, akármennyire is ezt szeretném. mert látom a körülöttem levő párokat, akik 4évet meg többet is együtt voltak, mégis szakitottak, és ez engem eléggé megrémít. de most tényleg nem szeretnék mást egyáltalán, mert csak a páromat kívánom minden formában. :)
2011. máj. 20. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, nem neked való, mert te még baromi éretlen vagy egy kapcsolatra. Ne haragudj de a felfogásod nevetséges, hogy azért akarsz másokat kipróbálni, mert, hogy az ismerőseid is, meg szakítottak... Inkább hagyd ott most azt a szerencsétlen fiút, d*gasd meg magad másokkal, ha erre vágysz, de hogy te szerelmes nem vagy az is biztos.
2011. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!