Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem hagy élni! Nem engedi hogy együtt legyek a barátommal! Mit tegyek? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt és minden rendben lenne ha anya nem állna közénk.. Már sokszor próbáltam vele ezt megbeszélni de mindig azt mondja hogy nem hozzám való mert 5 évvel idősebb tőlem és hogy neki nem szimpatikus pedig egyáltalán nem olyan amilyennek hiszi... Nem cigizik nem alkoholista és nem segélyből él.. Anya szerint csak azért vagyok vele mert jól esik hogy tetszek valakinek.. El is gondolkodnék rajta ha ő lenne az első barátom de már volt előtte több. Miért csinálja ezt velem? Hogy tudnék hatni rá? 17/l
2011. aug. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

seggbe kell rúgni :D


najó... szerintem addig húzd ki amíg 18 leszel, utána nem szólhat bele... gondolom nemsokára 18 leszel. de ha a barátod tényleg nem a segélyből él, akkor mondd meg anyudnak hogy elmész hozzá. szerintem hatni fog:)

2011. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...évvel idősebb NÁLAM..."


Amúgy, hogy ne csak Grammar Naziskodjak: segélyből él? Szóval... cigány? Mert akkor megértem anyukád aggodalmát!

2011. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NEM él segélyből.. nem cigány.. szóval még ha az utolsó mocskos paraszt lenne akkor talán megérteném..
2011. aug. 6. 21:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem van itt nálam rosszabb helyesírással bíró ember is.. úgyhogy lehet tovább nézelődni..
2011. aug. 6. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem anyukád csak félt téged és lehet,hogy nem vesz komolyan,talán majd ha továbbra is együtt maradtok és látja,hogy ő igenis egy rendes srác,amilyennek leírtad,akkor meg fogja érteni,hogy te őt választottad és elfogadja a döntésedet
2011. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!