Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Chaten írt nekem egy lány. Nem pasit keresett, csak beszélgetni akart, azt mondta. Megnézte az adatlapomat, amin fenn van, mennyit keresek. Az egyik első dolga volt megemlíteni, hogy lósz@r az az 50-100ezres kategória (van egy egyetemi diplomám, az a munkám, amit mindig is szerettem volna). Ehhez képest ő tanító lesz, ami szintén nem sikerszakma, de 2 keresetből ki lehet jönni. Ja, mert hogy házasodik, onnan jön a második. Hamarosan menyasszony lesz. 23 éves. Miii, hogy én nem akarok 24 évesen nősülni??? Ő 25-26 körül már családot szeretne. Igen, megtalálta az igazit. 24 éves. Az igazi, az olyan, akinek a hibáit 1 év után már észre se veszed. Volt már 3 és 5 éves kapcsolata, egyik se volt ilyen jó, mint vele 1 év után. A hibák... jó, persze, a pasi majd hízik, mert majd jól főz és eteti, ő is veszít az alakjából, mert szül, de ez nem fontos. Mi, belső hiba? Hát, olyan nincs a pasijának. Tényleg. Kitalálja a gondolatát, mindig vesz ajándékot, kedveskedik, ... mi kell még?


A csaj a "hibákat" először egyedül a külső tulajdonságokra értette. Amikor azt mondtam neki, az érett, magabiztos és boldognak látszó lányokat szeretem, ezek pedig 25-26 alatt nem nagyon alakulnak ki, azt válaszolta, túl válogatós vagyok. A fizetésemre meg egyből beszólt. Lányok! Tényleg ez kell? Egy jól kereső pasi, aki kiszolgál, gyorsan család, gyerek, aztán meg is van a program 20 évre előre? Semmi több, amiben benne lenne az egyéniségetek, a saját életetek? Csak lefuttatni az ősrégi programot? Pasi, házasság, ház, kocsi, gyerek, óvoda, iskola...? És utána mi lesz? Sőt: előtte mi volt???


Tudom, tudom, a chat nem reprezentatív minta a női népesség egészére nézve, ez az egy szerencsétlen meg pláne, de azért szeretnék megnyugodni, hogy nem olyan gyakori az ilyen.


24 F


2011. márc. 26. 00:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez a lány egyszerűen egy buta liba volt, vagy az a tipikus háziasszony fajta, akinek az az életcélja, hogy gyereket szüljön és otthon legyen, persze ez nem baj, van akinek ez az álma. Ebből a szempontból jogos, hogy érdekli a pasi keresete, mert ha ő háztartásbeli mondjuk akkor is csak meg kell élni valahogy. Kérdező a helyzeted meg átérzem, én is végeztem, diplomával, és kb. örülhetek, ha megkapom a minimálbért, amit végülis diploma nélküli állásban is megkaphatnék, de hát ez van, viszont pont ezért eszembe nem jutna mást ezért baszogatni. Gondolom egyébként is majd idővel emelkedni fog a fizetésed is.:)Én mint nő, annyit tartok fontosnak, hogy legyen egy megbízható munkája a kiszemeltnek, nem is a kereset a lényeg, hanem az állandóság, én az alkalmi munkás vagy 25 feletti munkanélkülitől menekülök, aki mereszti a fenekét otthon.:) Szóval persze valamilyen szinten fontos az anyagi háttér is, ha férfi lennék, akkor is csak olyan nővel kezdenék, akinek azért szintén nem büdös a munka és keres is valamit vele, necsak tőlem várja a csodát.

A hibák meg, egy év az semmi igazából elég sekélyes gondolkodásra vall, ha az egyetlen lehetséges hibát az elhízásban látja, de mint fentebb írtam, ha a leányzó buta, akkor ez sem meglepő.:)

24/N

2011. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Persze hogy az anyagi hátteret nézik. Nem tehetnek róla, genetikailag kódolt dolog lehet ez. Már az őskorban is azoknak volt nagyobb sikere a nőknél akik ajándékokat tudtak adni pl állatbőröket, bundát, több élelmet stb. Jobb vadászok voltak, nagyobb elismerésük volt. Pedig ekkor még pénz sem volt. Az utódaikna minél jobb életkörülményeik legyenek. Ehhez kell a minél több pénz. Amúgy is mindennek a pénz az alapja. Szted kihez megy oda szívesebben egy csaj, aki 30ezres szerkóban feszít, vagy aki nagyi kötött pulóverében? Hát na látod.
2011. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

01:09 vagyok (akit valamiért jól lepontoztak, de miért is? érdekes. na de majd most ezért!!)

Nekem épp elég hiba lenne az, hogy "majd hízni fog". :)

2011. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
oké, de arról ne feledkezzünk meg, hogy ha a pasi otthagyja a nőt, akkor a nő már nem lesz olyan hú de nagyon jó anyagi helyzetben, nemde?? Tehát szerintem egy nőnek úgy kellene gondolkoznia, hogy ha kell akkor a saját lábán is meg tudjon állni, és csak annyi gyereket bevállalni amennyit egyedül is el tudna tartani...de arra számítani, hogy valaki elvesz aki pénzes és majd finanszírozza a rigojájimat, miközben a pasas azt mondja: oké én adom a zsét de akkor te azt csinálod amit mondok...
2011. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 szamóca. ***** válasza:
67%
ez annnyira úgy hangzik mint a sok csalódott fiatal aki "nem akar kapcsolatot mert akkor csalódni fog". kit érdekel? kit érdekel az egész csalódás, és a fájdalom ha közben viszont jó, és megéri. ezért van annyi dráma... mertm indenki azon izgul hogy majd megromlik. majd ha megromlik lehet rajta gondolkozni, sírni, addig pedig miért ne élvezhetné a nő hogy megtalálta azt a pasit akit egyelőre tökéletesnek lát?
2011. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudom megmondani, hogy mi kell az átlagnak, de manapság egyre kevesebb lánytól hallom, hogy házasodni szeretne, vagy gyereket szülni. Az viszont leírhatom, hogy én mit szeretnék.

Először is befejezni az egyetemet, utána munkát találni, közben remélhetőleg lesz egy vagy két kapcsolatom, és néhány kapcsolat után már tudni fogom, hogy milyen a lehető legjobb pasi (mivel tökéletes nem létezik). Nem akarok olyat aki kinyalja a fenekem, és ugrik ha füttyentek, én férfit akarok, de manapság az ilyenből elég kevés van. Mármint, aki rendes pasi, az csicska papucs, aki meg férfiasabb, és önfejűbb, azzal meg nem lehet mit kezdeni, mert bunkó, és veszekedős.

Kb 27-30 körül szeretnék férjez menni, aztán gyereket szülni, addigra már remélhetőleg keresek annyit, hogy házat tudjak venni.

Aztán az is tervben van, hogy ha úgy hozza az élet külföldre is kimennék dolgozni, persze nem egyedül.

És ez nem az "ősrégi program lefuttatása", hanem én nem vágyok bizonytalanságra életem végéig. Hogy ki tudja mikor gondolja meg magát a barátom, és lép le egy másik nővel, meg szeretnék anya is lenni. A házasság és a család biztonságot ad. Nem tudom mi a problémád ezzel.

21 L

2011. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
50%
Én azt nem értem, miért írtad az adatlapodra, hogy mennyit keresel. Az nem szokott csillagos mező lenni.
2011. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

ma 17:39


Ez nem válasz a kérdésemre.

2011. márc. 26. 17:57
 39/40 anonim ***** válasza:

Én akartam írni hosszút, de aztán végig olvastam és az egésznek az a lényege, hogy soha ki nem mondott dolgokon lovagoljunk és adjunk neked igazat kérdező, mert te jobban gondolkodsz és amúgy is, úgy megbántotta ez a csaj az önérzeteted, hogy jó lenne kollektívan szidni, hogy milyen gáz, hogy te ettől jobban érezd magad.


Szóval nem látom értelmét....

2011. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tudom, mi alapján érzed ezt, hiszen voltak olyan vélemények is, amik ellentmondanak annak, amit én gondolok. Senki véleményét nem utasítottam el eddig, legfeljebb akkor pontosítottam, ha úgy láttam, hogy nem sikerült érthetővé tennem az üzenetem lényegét. Úgyhogy kérlek, ne fogd vissza magad! Egyáltalán nem várom, hogy igazat adj nekem!
2011. márc. 27. 03:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!