Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Chaten írt nekem egy lány. Nem pasit keresett, csak beszélgetni akart, azt mondta. Megnézte az adatlapomat, amin fenn van, mennyit keresek. Az egyik első dolga volt megemlíteni, hogy lósz@r az az 50-100ezres kategória (van egy egyetemi diplomám, az a munkám, amit mindig is szerettem volna). Ehhez képest ő tanító lesz, ami szintén nem sikerszakma, de 2 keresetből ki lehet jönni. Ja, mert hogy házasodik, onnan jön a második. Hamarosan menyasszony lesz. 23 éves. Miii, hogy én nem akarok 24 évesen nősülni??? Ő 25-26 körül már családot szeretne. Igen, megtalálta az igazit. 24 éves. Az igazi, az olyan, akinek a hibáit 1 év után már észre se veszed. Volt már 3 és 5 éves kapcsolata, egyik se volt ilyen jó, mint vele 1 év után. A hibák... jó, persze, a pasi majd hízik, mert majd jól főz és eteti, ő is veszít az alakjából, mert szül, de ez nem fontos. Mi, belső hiba? Hát, olyan nincs a pasijának. Tényleg. Kitalálja a gondolatát, mindig vesz ajándékot, kedveskedik, ... mi kell még?


A csaj a "hibákat" először egyedül a külső tulajdonságokra értette. Amikor azt mondtam neki, az érett, magabiztos és boldognak látszó lányokat szeretem, ezek pedig 25-26 alatt nem nagyon alakulnak ki, azt válaszolta, túl válogatós vagyok. A fizetésemre meg egyből beszólt. Lányok! Tényleg ez kell? Egy jól kereső pasi, aki kiszolgál, gyorsan család, gyerek, aztán meg is van a program 20 évre előre? Semmi több, amiben benne lenne az egyéniségetek, a saját életetek? Csak lefuttatni az ősrégi programot? Pasi, házasság, ház, kocsi, gyerek, óvoda, iskola...? És utána mi lesz? Sőt: előtte mi volt???


Tudom, tudom, a chat nem reprezentatív minta a női népesség egészére nézve, ez az egy szerencsétlen meg pláne, de azért szeretnék megnyugodni, hogy nem olyan gyakori az ilyen.


24 F


2011. márc. 26. 00:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
52%

Az átlagnak szerintem ez kell, persze van aki emellett szeretne élni is, de tény hogy sokan megelégszenek ennyivel is.

Személy szerint én meg a másik véglet vagyok inkább, nem akarok se férjet, se gyerekeket, semmi ilyen családosdit - soha. Tanulni szeretnék, hogy azt dolgozhassam majd amit szeretek, világot látni, és arra használni a szabadidőmet ami nekem jó - ebbe pedig nem tartozik bele a házasélet vagy a gyereknevelés.

Nyilván ha van két véglet, van középút is (szerintem).

2011. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

Miért? Ez az igazság. Egy 50 és 100 ezer közötti fizetés lóf.sz manapság, max Afikában jó pénz, de két ilyenből végül is már ki lehet valahogy jönni.


24 éves felnőtt nő, ha van egy jó párkapcsolata akkor ennyi idő alatt el is tudja dönteni, hogy tovább akar-e lépni vele vagy sem, amúgy minek húznák egymás idejét?


És igen, tényleg ez kell egy jó pasi, akire lehet mindig számítani, (esküvő, kinek igen kinek nem) majd család. Miért ez cikis már manapság? Vagy vannak ilyen szabályok, hogy fúúúú akkor várjunk inkább 5 évet, mielőtt lép valahova a kapcsolatunk?


A fizetésedre meg miért szólt be? Ez az igazság. Tök mindegy mit csinálsz és mennyire szereted, menjél be a boltba és nézd meg mi mennyibe kerül. SZAR a fizetésed. Ez nem bunkóság realitás. Ez még nem azt jelenti, hogy neki gazdag pasi kell. A férjem 110 ezer forintot keres itt Pesten. SZAR a fizetése. Az enyém is SZAR. Azért mert kimondom, nem azt jelenti, hogy vadászok egy gazdag faszira.

2011. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen, én meg ebből levonhatnám azt a messzemenő következtetést, hogy minden fiú idióta, mert 1, azaz egy lánnyal való beszélgetés után el sem GONDOLKODOTT azon, hogy lehet, hogy ez nem gyakori, mert ha elgondolkodtál volna, rájöttél volna, hogy a kérdés feltevése felesleges. De hát gondolom unatkozol.

23/L

2011. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
70%
Pasi, házasság, ház, kocsi, gyerek, óvoda, iskola...? Igen, ez kell! De nem CSAK ez! Az élet nem fekete-fehér. Értem, hogy mi zaklatott fel ennyire, de megnyugtatlak, hogy nem mindenki látja így a dolgokat. Még ha megházasodsz, lehet változni fognak a dolgok, de ez a változás nem olyan mértékű, és nem olyan ijesztő, mint amennyire elsőnek tűnik. Szórakozni mindig kell. Lehet 60 évesen már nem jársz el discóba, de vannak olyan idős korban is szórakozási lehetőségek.
2011. márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
56%
Ami meg a fizetést illeti, szerintem szép, és büszke lehetsz rá.
2011. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
97%

ha nem konkrétan azt nézed, hogy miket mondott, hanem kicsit mögé nézel, akkor azt kapod, hogy: céltudatos férfit akar, aki tudja mit akar az élettől, vannak perspektívái, ambiciózus, és ha arra kerül a sor, akkor van olyan egzisztenciája, ami a családépítéshez szükséges.


lehet én értelmeztem félre, és ebbe a szituációba is a korábbi kapcsolataim (illetve a barátaim kapcsolatainak) tapasztalatait akarom belelátni. ha megnézed, sok nő ezért áll le jóval idősebb férfiakkal, vagy éppen cseréli le a (frissen diplomázott, esetleg nem túl versenyképes diplomával rendelkező) barátját x év után, a 20-as éveinek a közepe környékén, mert abban aki "letett már valamit az asztalra" jóval több lehetőséget lát.


(én speciel ebben nem látok problémát, mert ez engem abszolút motivál) 25/f

2011. márc. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 szamóca. ***** válasza:
63%

nem. a nőknek (általában) az a pasi kell, akivel el tudja képzelni a családalapítást. ez ösztönös egyébként, nem tudom miért lepődsz meg rajta.

az hogy a külsőre értette szerintem a szavakon való lovagolás, egyszerűen ez jutott eszébe, de hidd el aki már családot tervezget az nem csak a külsőt fogja nézni. ott már nem állja meg a helyét ez a teória.

A nők ebben a korban (inkább később jellemző, ő előbb kezdte) már nagyonis családban gondolkodnak. Úgy is megfogalmazhatjuk ahogy te kezdted, pasi, férj,gyorsan gyerekek. ez a családalapítás nem? ez nem jelenti hogy olyanhoz megy aki nem felel meg, de pályázik már családra. ezzel még nem tudok azonosulni egyelőre, távol álljon tőlem a férjválasztás :) de ez így működik.

az hogy beszólt a keresetedre...hát ő épp ilyen, ez van, ebből azért messzemenő következtetéseket nem kell levonni. a látszat és a meggyőződések ellenére nem minden nő pénzéhes rib*nc.

Lehet hogy csak ártatlanul jegyezte meg, hiszen az tényleg nem csúcsfizetés ( ami nem baj, ha te kijössz belőle, de nem mondható magasnak )

Az is tény hogy bár a nők nem pénzéhes rib*ncok, a családalapításhoz KELL egy bizonyos tőke. nem szülhetek anyám házába az én kis félszobámba gyereket ha munkanélküliek vagyunk mindketten. ezt sokan összekeverik azzal hogy a nők csak a pénzre hajtanak.

2011. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
31%

"Pasi, házasság, ház, kocsi, gyerek, óvoda, iskola?"

Nekem ebből csak a pasi "kell", abból is most egy konkrét. Kellene :( :)

Ami a pénzt illeti, nekem pont elég ha az a pasi el tudja tartani magát és nem tőlem várja el.

Ezen kívül kilométeres listám van, hogy milyen legyen az illető, de akad azért aki ennek megfelel :)

29/L

2011. márc. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Azért ennyire álszentek vagyunk, mikor 10ezer egy bkv bérlet, egy bevásárlást sem lehet 10ezer alatt megúszni, számlákról még ne is beszéljünk, ha két egymást egyébként nem ismerő ember párbeszédében elhangzik az igazság, hogy az 50-100ig fizetés lószart nem ér manapság, akkor egyből az a hülye, pénzéhes, ge.ci ku.rva, aki ezt ki meri mondani?
2011. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
27%
hol élsz ember? vagy én hol élek, ha még erre csak most jösz rá, akkor régen baj van.. most írhatnék 1 regényt, hogy miért szeretik de már rajtad az se segítene, inkább annyit mondok, " jobb később mint soha "
2011. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!