Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal felnőttek esetén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal felnőttek esetén, mindig a pasi "legyen idősebb"?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 00:44
 1/9 A kérdező kommentje:
ha mondjuk a nő idősebb pár évvel, azokat nagyon kinézik?
2011. márc. 26. 00:44
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen mindegy, hogy ki mit gondol, ha szeretik egymást és jól megvannak akkor mások nem fontosak.
2011. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem "nézik ki", vagy akár kinézhetik, de normális ember nem törődik azzal, hogy mit "néznek ki".


Az, hogy a férfi legyen idősebb, nem más, mint egy praktikus tanács. Egy fiatal pár sem marad ugyanis örökre fiatal pár, hanem mindenki megöregszik egyszer. És mondjuk 50 év még a legszebb férfikor, de a nőknél nem az 50 év a legszebb nőkor.


Az általános az, hogy egy párnál férfi és nő között 4 év van a férfi "javára", de pl. férfiszemmel 10-15 évvel fiatalabb nő az ideális partner.

2011. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ezek az általánosságok... :S

volt már 2 sőt 4 évvel idősebb barátnőm is, és megvoltunk.

F/22

2011. márc. 26. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Manapság már teljesen mindegy,hogy melyik fél az idősebb,nem hiszem hogy ciki lenne,ha valakinek öregebb a nője néhány évvel.Ilyen hülyeséget még életemben nem hallottam,hogy férfiaknál 50 év lenne a legszebb férfikor,egy 35-40 éves nő biztos nem egy vénemberre vágyik.
2011. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

ma 00:54


Nem figyeltél. A te korodban természetes, hogy 5 évvel idősebb nővel kell kezdeni. Ugyanis egy 20 éves férfinak - rövid távra - az ideális partner a minimum 25 éves nő, aki sokkal többet nyújt minden téren, mint egy érzelmileg sivár, szellemileg gyenge, szexuálisan analfabéta 16-17 éves lányka.


De ha nem kalandokról vagy 1-2 éves kapcsolatokról beszélünk, akkor már előre kell gondolkodni, és akkor életbelép az, amit leírtam.


Tehát amíg kaland, addig nagyon jó a nálad idősebb nő. Ha már komoly terveid vannak, válassz nálad fiatalabbat.


05:42


"egy 35-40 éves nő biztos nem egy vénemberre vágyik"


50 éves férfi vénember? Ne vicceskedjünk, az öregkor egy modern ipari társadalomban 60-65 felé kezdődik. Persze egy 50 éves nőnek sem kötelező vénasszonnyá válnia (bár a menopauza bezavarhat), azonban sajnos a mi kultúránkban ez rendszerint ekkorra mégis elkezdődik.

2011. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eleve hülye kérdést! ha találkozol egy veled egy idős fiúval-lánnyal aki szimpatikus és tetszik akkor azért fogod hagyni mert nem elég idős?? szerintem párkapcsolatoknál a kb. egyenlő kor a normális.
2011. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

06:09

Hülyeséget írtál, mert ez pont fordítva igaz.


Kijavítalak:

Tehát amíg kaland, addig nagyon jó a nálad fiatalabb nő. Ha már komoly terveid vannak, válassz nálad idősebbet.



Egyébként a 07:32-nek van igaza. A legjobb, ha kb egykorúak.

2011. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi válaszolók.

az a helyzet, hogy eleinte nem őt néztem ki magamnak, de végül mégiscsak ő tetszett meg, nem tehetek róla. :)

2011. márc. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!