Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

3 hete járok egy lánnyal. Ő olyan lány, hogy ha szar hangulata van, felidegesítették vagy ilyenek akkor azt levezeti bárkin és bármikor még rajtam is. Nagyon különbözőek vagyunk meg kell hogy mondjam. Ma nem kapta meg amire vágyott a szüleitől ezért kiakadt, ideges lett és egész nap flegmázott velem majd jött a hidegzuhany hogy mit szólnék ha "barátszerűségek" maradnánk ? Az okok a következők :

- Nem tudom azt csinálni veled amit szeretnék.

- Azért járunk csak össze hogy kielégítsük egymást.

- Nem tud belém szeretni.

- Nincs kedve hozzám.


1hétig nagyon fain volt, majd összekaptunk hogy sok vagyok, aztán visszafogtam magam és olyanokat írt hogy nem kell más neki pedig ő nem ilyen, meg hogy engem szeret. Ma találkozok vele és leülünk kettesben egy nyugis helyen beszélgetni . Nagyon félvárról veszi a dolgot - "ésakkormivan" - stílusban kezeli le ha szakítás határán vagyunk. Ezzel ellent mond az amiket akkor mond ha pettingelünk mondjuk, olyankor azt mondja hogy nagyon szeret és hogy ne menjek el csak a következő busszal, maradjak még ilyenek.. majd jön egy ilyen korszak és puff káosz megint minden. Mit tennétek a helyemben? Nem bírom elfelejteni mert sok köt hozzá ráadásul most lesz neki egy születésnapi bulija amire nekem kéne elvinnem mert háttérben szervezkedések vannak és így hogy fogom megoldani ha kidob?:S... segítsetek kérlek!


2011. márc. 25. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hát érdekes amit leírtál...

Én is hasonló természetű vagyok, de az hogy akit szeretek azzal is így viselkedjek,az kizárt...

Írtad hogy nem tud beléd szeretni, és nincs kedve hozzád.Hát akkor menjen a büdös pcsába,és ne legyen neked se kedved elvinni a szülinapi bulira,ez ilyen egyszerű!!!:-)

Egy 20éves lány

2011. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű mert én szeretem őt, és mindig ő jár a fejemben . Ha vége lesz kb mindig azt látom hogy néz , hogy ül hogy eszik hogy... áá nehéz:S
2011. márc. 25. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek a kapcsolatnak nem lesz sok értelme. A lány nem szerelmes beléd, az, hogy néha azt mondja hogy szeret csak "ideiglenes állapot" A lány se tudja igazán mit akar, részéről nincs igazi szerelem. A helyedben elmondanám neki, hogy ez így nem megy sokáig.
2011. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol szeret, hol nem, tényleg meg kellene szabadulnod tőle és elfelejtened. A bulija pedig az ő gondja, szerezzen másik sofőrt.
2011. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát elmondás alapján ugy kezel mintha teljesen természetes lenne az hogy mindig ott vagy és aztcsinálsz amit mond, akkor amikor mondja..egy dolgot tudok tanácsolni: FUSS! és ne nézz vissza!akármennyire szereted(amit nem tudok megérteni ezek után), igy nem ér ez az egész semmit.Ha ez folytatódik meddig birjátok még?1 hónapig?2 hétig?Halálra van itélve az egész emiatt a csaj miatt.Te normális srácnak tünsz, keress egy rendes lányt aki nem fog veled szakitani azért "mert nincs kedve hozzád".De ha tényleg annyira kell ez a lány akkor szakits vele, és várd meg mig megkomolyodik és rájön hogy nem lehet igy párkapcsolatban élni.sok sikert és kitartást!
2011. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!