Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés

Egy hete taliztunk először,két nap beszélgetés után. Egyfolytában engem nézett,végig beszélgettük azt a pár órát. Nekem nagyon szimpi. Azóta is órákat beszélgetünk msn-en..Ilyeneket mond: majd máshol,ezt ne itt.. meg ilyesmik,de olyat nem,hogy pl: szombaton ráérsz?

Most akkor?

jah. ő: 22F én 16L


2011. márc. 25. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos félénk, de akar valamit, az látszik. Madj egyszer veszi a bátorságot. Türelem.
2011. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 lehetoseg van:

1: csak azt varja, hogy te nyalj neki annyira, hogy a vegen 1x meghuzhasson. vannak ilyenek akik azt varjak hogy a csaj teperjen...na ezt ne tedd^^

2: lehet tobbet nem akar talizni sem, mert eloben ronda vagy.

szerintem inkabb az elso.

ha nem keres, vagy nem hiv talalkozora, akkor szerintem szard le. ha tetszel neki ugyis elhiv.


es nem hiszem hogy felenk, mert akkor nem beszelt volna veled par orat. -elsonek uzenem.


szinten 22f :P

2011. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várjál, az idő mindent megold. Msn-ezzél vele, aztán ha randira hív elmész, ha nem hív akkor előbb utóbb úgyis kihűl a dolog. 21 l
2011. márc. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

talizunk ma :)

de köszönöm mindenkinek :)

2011. márc. 26. 07:24
 5/6 anonim ***** válasza:
reggel a buszon? szombat reggel nemtom mi dolga lehet az embereknek kint... ahhoz kepest eleg gyorsan lezavartatok a menetet :))
2011. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elobb kajakra ott volt a T betu, de most eltunt:D Na akkor meselj, hogy sikerult osszehozni a talit, ki hivot kit, milyen uruggyel? Csak siman tali?
2011. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!