Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS-Segítség. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Barátomnak ma van a születésnapja (21),mindössze kb 2 hete vagyunk együtt,egyszer találkoztunk még,de attól beszéltünk telefonon,nem úgy van hogy nem ismerjük egymást,egy faluban vagyok,tehát nem teljesen két ismeretlen.

Bizonytalan vagyok,nem tudom,hogy vegyek-e neki ajándékot.

Ma nem találkozunk,mivel én este megyek a repülőttére,anyumért,ő meg dolgozik.

Mit tegyek,vegyek neki valamit,vagy inkább ne még? :/

16L


2011. márc. 24. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sértődik meg, ha csak "üzenve", vagy telefonon köszöntöd fel. Még nem olyan szoros a kapcsolatotok. De később vehetsz neki valami apróságot, ha gondolod.
2011. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért ha tényleg "jártok" és ma van a szülinapja akkor valamit adhatnál neki. nem kell semmi komolyra gondolni, mittudomén valami izét, vagy lehet az is elég ha azt mondod neki , hogy boldog szülinapot és adsz neki egy puszit, annak is örülni fog.
2011. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah bocs :D, hogy ma nem találkoztok, akkor hívd fel , vagy írj nki az is jó.
2011. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozol vele akkor mindenképpen hívd fel és úgy kívánj neki boldog szülinapot, nekem tegnap volt a szülinapom és a barátnőmtől csak 1 sms-t kaptam és azt is késő este, mondtam még régebben neki h ne vegyen semmit de hát azért nagyot csalódtam benne h csak 1 sms-t írt, igazán felhívhatott volna vagy valami. Ezvégett totál kivagyok h csak ennyit érek neki, pedig már több mint 1 éve 1ütt vagyunk. 20f
2011. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!