Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

összebarátkoztunk egy fiúval kb.2 hónapja.

találkoztunk párszor,és nagyon rendesnek találtam,és persze helyesnek.

elég szókimondó..ami persze nem baj,de néha olyat is mond amit nem biztos hogy kellene.

Van egy lány,aki nem is foglalkozott vele egyáltalán,de most hogy megtudta,hogy nekem tetszik elkezdett nyomulni a fiúra.."ő majd minden áron megszerzi"

különböző közösségi oldalakon kiírja a kiscsaj..és hát nem esik valami jól..:(

a fiú azt mondta,hogy összejönne vele,de mivel nem fog itt helyben tanulni..ezért nem jön mert hétköznap akkor mit csinálna..?????

erre teljesen kiakadtam .. áldott mindennek..hogy milyen szép vagyok..akkor meg hogy mondhat most ilyet hogy az is jól néz ki meg ez is..

meg csak azért jön velem össze hogy ne unatkozzon..mert én erre következtettem..:(

ti ráhagynátok vagy foglalkoznátok még vele??

16/L


2011. márc. 23. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én dobnám. Keresnék mást.
2011. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha poénból mondaná még oké lenne, mert lehet "heccelni" a másikat, de nem hiszem hogy 2 hónapból ki tudod deríteni mikor viccel és mikor nem.

Hagyd ott őt, had unatkozzon, te meg keress más szórakozó partnert :) (aki nem mond ilyeneket)

2011. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Titokgazda ***** válasza:

Egy megjegyzés:

Attól, hogy téged szépnek tart, még más csajt is szépnek találhat.


Ha van egy tál almád, nem hiszem, hogy csak egyet vagy képes megenni belőle, mert a többi nem tetszik.

2011. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!