Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-16 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Nektek milyen fiúk tetszenek? És ti milyenek vagytok?

Figyelt kérdés

gondolok itt pl:. a külsőre és a felszínes énjükre?

nektek meg a külsőtökre és a felszínes énetekre?


2011. márc. 22. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, de számomra ezek a legfontosabbak egy fiúban: legyen kedves, lehessen vele beszélgetni, és persze szeressen. :)

Külsőgen nem igazán vannak elvárásaim, annyi a lényeg, hogy "nézzen ki valahogy".:)

2011. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én egy fekete hosszú hajú, elég jó megjelenésű lány vagyok. Hát nincs konkrét esetem, ugyanúgy a barnák mint a feketék között is vannak bejövős pasik szép számmal. De nagyon fontosak a belső tulajdonságok a jellemük.

Fontos számomra hogy meg tudja magát védeni, legyen tisztelettudó, főleg egy lánnyal szemben, az sem hiba ha művelt. A bunkók és a buták egy lánynak sem kellenek (már a normális rétegre gondolok, akik lesznek is valakik)... Adjon magára, legyen jó megjelenése. Használja az eszét. Tisztában legyen az illemmel. És egy nem kis dolog: Ki tudja vívni magának a tiszteletet. (Mondjuk ha ez imént említett tulajdonságok megvannak, akkor a tisztelettel nem lesz probléma.) És itt kezdődik egy igazi pasi... Ezek szerintem sokkal fontosabb mint a külső;) Alap dolgok.. Ó és a legfontosabb! Ne drogozzon! Annál rusnyább dolog nincs mikor egy pasi előtted van szétcsúszva... arról nem is beszélve h később milyen gyönyörű lesz..:)

2011. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát külsőre igazából nincsen ideálom, meglátom, és tudom, hogy ő kell :P

belső: legyen kedves, figyelmes, ne legyen nagyképű, vicces, beszédes,


a külsőm: többen mondták, hogy szép vagyok, de nem mindig látom magam annak. Csinosan szeretek öltözködni.

belsőm: (mások véleménye szerint) kedves, aranyos, szerény, csendes, megbízható.


15L

2011. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nincs konkrét ideálom:D mindig azok fogtak meg a legjobban akik külsőre először nem voltam szimpatikusak,majd a stílusukkal ,kisugárzásukkal le vettek a lábamról:D

szóval a belső az 100szor fontosabb.vannak bizonyos elvárásaim...a magabiztosság és a határozottság alap dolog(mert nem szeretem ha stílusban én vagyok a "pasi" a kapcsolatban).

egy bizonyos intelligencia szintet meg kell h üssön,valamint a humor is sokat számít.most még fel sorolhatnám h legyen őszinte meg stb stb..de felesleges:D

szóval kell az a plussz ami meg fog benne,mert különben esélytelen a dolog.ja és kihagytam az egyik legfontosabbat,képes legyen elviselni a stílusomat,mivel néha elég arrogáns vagyok,mindig megmondom a véleményem, ha tetszik vkinek ha nem.

a külsőmre még sosem érkezett panasz:)


pár évvel idősebb vagyok mint 15:D remélem nem gond h írtam:D

2011. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:egyáltalán nem baj

köszi a válaszokat várom a többit is!

2011. márc. 22. 18:12
 6/19 anonim ***** válasza:
én ápolt barna kék szemű lány vagyok, és az ápolt helyes, kedves , és igazán szerető fiukra bukom inkább 17-18 éves korosztálybol, és a nagyon rövid haju fiuk nem jönnek be, a félhosszu igen, a ul hosszu már nem : )16L
2011. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Először is azzal kezdeném, hogy 16 éves lány vagyok, külsőre viszonylag átlagos, de az IQ szintem egy kicsivel magasabb, mint az átlag. Ne értsetek félre, nem vagyok beképzelt, de rendszeresen országos matek és fizika versenyekre járok. Nos, nem ez az érdekes hanem az, hogy ennekk ellenére számomra(bár tudom, hogyy nem a legjobb dolog) a külső többet nyom a lantban, mint a belső. tudom, hogy hülyén hangzik de nekem nem az a lényeg, hogy egy srác odáig legyen értem(legallábbis az elején), hanem az, hogy legyen egy kicsit "rosszfiús". harcoljon meg értem, de ugyanakkor nekem is meg keelljen harcolnom érte:). Röviden ennyi
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Először is magamat írom le neked.

Hosszú göndör barna hajú, barna szemű lány vagyok. Nem vagyok modell alakat, de szerencsére kövér sem. 170 cm magam vagyok. Nekem jelent a tanulmányi eredmény. Kedves, segítőkész, intelligens őszinte lány vagyok, de azért vannak nekem is rossz napjaim.

Mivel nekem még nem volt barátom nem tudom elmondani, hogy mi fogott meg benne.

De a legfontosabb tulajdonságok egy fiúban szerintem: illemtudó, aranyos, megbízható, segítőkész,figyelmes, őszinte, intelligens és hogy szeressen, ne csak kihasználjon.!!

2011. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

hát nekem legjobban az ilyen "motoros-vandálok" ( :D ) jönnek be, de ettől függetlenül is bejöhet valaki. kivéve disco,christiano ronaldos majmok :) ( bocsi a majom megnevezőért de volt már nem eggyel esetem és mindegyi kegy kangörcsös hülyegyerek volt.. )


ÉN egy nagyon sötétbarna szinte majdnem fekete, "jócsajnak" és szépnek mondott csajszi vagyok.szókimondóm,makacs,akaratos, de minden hülyeségben benne vagyok :P

15/L

2011. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az "ÉN"-nél berakadt a capslock és a hajamra célzok a majdnem feketével :D
2011. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!