Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a péniszéről küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a péniszéről küld képeket. Ez őt izgatja? Miért küldenek ilyet a srácok a csajoknak?

Figyelt kérdés

a kérdésem már volt taglalva

a párom kint dolgozik, írtam neki, hogy "a mobilom nem fogad képeket és én AMÚGYSEM VAGYOK VIZUÁLIS".

erre hazajött és én már ezt rég elfelejtettem, erre ma(!) átküldte mailben!!!

a pasikat izgatja, ha magukat nézegetik, meg fényképezik, meg küldözgetik az obszcén képeiket???

engem nem.

ha leállítanám zokon venné??? és esetleg más csajoknak küldözgetné a neten???ez egy vágy benne???

nem tudom mire gondoljak


2011. márc. 22. 10:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"ma pl kérdeztem tőle: tetszem így neked?"


Mert miért kérdezel tőle ilyen baromságokat? Ez tényleg idegesítő tud lenni. Ha nem tetszenél, nem lenne veled!

2011. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom egy két nő miért várja el hogy a férfiak fussanak utánna egyfolytában?Miért ne lehetne forditva is?

Kérdező én elárulom hogy én férfi létemre már elég sokszor bele untam abba hogy egy nő után teperjek,hiába jó nő valaki,de bele lehet ám abba fáradni hogy a kegyeiért harcoljunk egyfolytában,most legalább látod hogy nem is olyan könnyü egy férfinek,ahogy azt sokan hiszik!

Puszi drága!:)

2011. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt

10:44 es azért kérdezek ilyeneket, mert úgy érzem ő kicsit el van szállva magától és engem lenéz, sőt nem is tetszem neki, az a szerencsém csak, hogy nő vagyok, tekintve hogy neki amúgy is minden átlagos csaj bejön, mindenkire "folyik a nyála"


és nem azt várom el, hogy fusson utánam, hanem hogy nőnek, vagy szeretve érezzem magam

amit soha nem mutat ki, nem látszik rajta, nem udvarol, és az önbizalmam a 0 felé ível

bezzeg ha más csaj tetszik neki azt egyből kifejezésre juttatja!

2011. márc. 24. 08:51
 34/34 anonim ***** válasza:

tegnap 10:52-es vagyok!


Bár én férfi vagyok,de megértelek egyébként,tény és való hogy néha vannak hulye huzásaink,bár én ilyet még nem küldtem a barátnőmnek,de azért ha a tévében látok egy szép nőt néha megjegyzem hogy de csinos az a nő,de ő is ha egy jó fasz.it lát,nálunk ebből nincs probléma,mert tudjuk hogy mi egymást szeretjük és egymáshoz vonzódunk és ez csak egy ártatlan megjegyzés!

Nézd ha te neked ő nem tudja azt megadni amire vágysz és nem figyelmes veled,akkor szakittani kell,mert ha neked ebben a kapcsolatban csak romlik az ön bizalmad,akkor egyre roszabbul fogod maga érezni!

Én azt javaslom hogy szakítsál vele és mivel te azt mondod hogy jól nézel ki,biztos hogy találni fogsz magadnak egy nála rendesebb jobb pasit!Szerintem ne huzzad halasszad a dolgot,mert az önbizalmad tényleg a béka segge alatt lesz,aztán utánna meg azért nem találsz mást!Lépjé ki!Amiben nem érzed jól magad azt ne erőltesd,mert csak roszabb lesz,feltéve ha ő megváltozik!

2011. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!