Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a péniszéről küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a péniszéről küld képeket. Ez őt izgatja? Miért küldenek ilyet a srácok a csajoknak?

Figyelt kérdés

a kérdésem már volt taglalva

a párom kint dolgozik, írtam neki, hogy "a mobilom nem fogad képeket és én AMÚGYSEM VAGYOK VIZUÁLIS".

erre hazajött és én már ezt rég elfelejtettem, erre ma(!) átküldte mailben!!!

a pasikat izgatja, ha magukat nézegetik, meg fényképezik, meg küldözgetik az obszcén képeiket???

engem nem.

ha leállítanám zokon venné??? és esetleg más csajoknak küldözgetné a neten???ez egy vágy benne???

nem tudom mire gondoljak


2011. márc. 22. 10:22
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

12:03-asnak üzenem, a kérdésemben fent benne van a válasz a kérdésére kiemelve nagybetűkkel


lehet az én egomat is sérti

de:

folyamatosan nekem kell elájulni tőle és nem érzem hogy ő udvarolna nekem

mert ilyen képekkel, nem nekem udvarol, hanem magának, vagy nem tudom


ha poénnak is szánja, hogy hozzam le erről

ha ő ilyen, és én leállítom, akkor esetleg másokkal kiéli ezt a magamutogatási vágyát???

2011. márc. 22. 12:21
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a baj,hogy most nem rólad szólnak a dolgok....

Bocsi de én így látom!Küldjél neki te is egyet!

Miért nem lehet ezen egy jót poénkodni?Küldesz egyet te is,mondjuk a cicidről vagy a popsidról.:)De ezt elvárnád hogy ő nézegesse e te képedet mi?Mondom hogy csak azért van ez mert eddig nem ehhez szoktál hozzá és nem te vagy a középpontban,erre én válaszul küldenék egy cicit vagy egy popit emailba vagy telefonon!

2011. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

ha ő ilyen, és én leállítom, akkor esetleg másokkal kiéli ezt a magamutogatási vágyát??


Miért akarod leállitani amikor az elöző kapcsolataitban te mutogattad magad,amit be is ismertél?!Vagy meg unja a dolgot vagy nem,vagy pedig elmagyarázod neki hogy neked ez nem szimpi hogy ilyenekt küldözget!Ennyi!Vagy válaszul te is küldesz egyet neki!

2011. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyet kell hogy értsek ezzel a hozzászólással:

"Szerintem itt az a baj,hogy most nem rólad szólnak a dolgok...."

A többi srác mind odáig volt érted, a kegyeid kereste, most meg kicsit visszanyalt a fagyi és már nem is jó akkor így? :) Ha meg nem jó, miért nem beszéled meg vele, hogy poénnak szánta-e vagy minek...az egyenes beszédnek még mindig nincs párja. ;)

2011. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre válaszolva: izgatja. Küldtem én is anno izgatott engem is, őt is, küldött a lány is. Igen nagy volt a távolság közöttünk és mindennek örültünk. :)
2011. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak azt hitte, ezzel felizgat vele. Mikor kint dolgozott, talán a látvánnyal akart egy kicsit kárpótolni, ha már nem lehettek együtt, nem tudtok szexelni. A pasik többsége például eléggé rá tud izgulni, ha a barátnője küld neki képet bizonyos testtájairól. :) A lányok nagy része fordítva már nem annyira (mielőtt lehurrognátok, igen, vannak kivételek).

Szerintem nem kell érte lecseszned, mert biztos nem akart rosszat, azt hitte, ez neked bejön.

Szerintem, ha látja, hogy közömbösen reagálsz rá, nem veszed a lapot, akkor egy idő után biztos elmaradnak a farok-képeslapok. :)

2011. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%
"ezzel felizgat vele" = felizgat vele :D
2011. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szépen elsunnyogodt az igazság elől...:D

Vissza nyalt a fagyi kérdező?:)

2011. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

itt vagyok, nem elsunnyogtam :)

ha vissza is nyalt a fagyi, nekem totál új, hogy nekem kell ajnározni egy férfit

és már nem először én tiplizem utána

és kezd ettől helótom lenni

ma pl kérdeztem tőle: tetszem így neked?

válasza: "nem".

kérdeztem, akkor hogy tetszenék?

erre: "hagyjál már az ilyenekkel".

nos ilyen srácot ajnározzak én.....

a képének elküldése után annyit írt nekem: hátha megjön a kedvem, egy kis orálhoz (csak szebben fogalmazott)

tegnap megkérdeztem tőle, hogy látom tetszel magadnak, amikor hokizol, tükörben csinálod?

ezzel próbáltam finoman éreztetni vele, hogy nem az a képeinek a hatása, amire gondol.

a válasza, csak szégyenlős mosoly volt, hogy ilyenre ő nem is gondolt.


remélem ez hatott.

2011. márc. 23. 08:32
 30/34 anonim ***** válasza:
Amúgy mióta vagytok együtt?
2011. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!