Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a péniszéről küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a péniszéről küld képeket. Ez őt izgatja? Miért küldenek ilyet a srácok a csajoknak?

Figyelt kérdés

a kérdésem már volt taglalva

a párom kint dolgozik, írtam neki, hogy "a mobilom nem fogad képeket és én AMÚGYSEM VAGYOK VIZUÁLIS".

erre hazajött és én már ezt rég elfelejtettem, erre ma(!) átküldte mailben!!!

a pasikat izgatja, ha magukat nézegetik, meg fényképezik, meg küldözgetik az obszcén képeiket???

engem nem.

ha leállítanám zokon venné??? és esetleg más csajoknak küldözgetné a neten???ez egy vágy benne???

nem tudom mire gondoljak


2011. márc. 22. 10:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

azért nem szakítok vele amúgy, mert ezt, meg az uralkodási mániáját leszámítva tökéletes

megbízható, hűséges, dolgos, lehet vele családot alapozni, meg sorolhatnám

2011. márc. 22. 11:20
 12/34 anonim ***** válasza:

családot... :D


1 magát majmolós faszi

1 luxus prosti

1 degenerált napközis gyerek

1 hugica aki a második abortuszra megy :)

2011. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%

Mintha rólam írnád :D Én is ugyanilyen vok :D


Am nem az h legyezgeti az egómat (jó legyezgeti de nem az a lényeg) hanem sokkal egyszerűbb elhitetni egy csajjal h én vok a főnyeremény aki kell neki aztán hagyni hagy dolgozzon ő értem nem pedig fordítva :) De ez nem azt jelenti h nem szeretem! Szerethetem! Csak így egyszerűbb :D Meg tudod ezt azért nem minden lánnyal lehet megcsinálni, csak aki hagyja :P


Erre a képküldésre viszont nem tok mit mondani mert ezt kajak nem értem h akit szeretsz az miért zavar téged h a farkáról képet küld lol...

2011. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszinte beszéd a legjobb. /"Szeretlek, tetszel, de ez nem jön be nekem.......stb"/ Minden más praktika két esélyes.
2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem egy dolgot tehetsz!Egy jót röhögsz rajta aztán csak meg unja a hulyeséget!Miért kell mindent ennyire komomolyan venni??Amúgy mennyi idősek vagytok,azt sem ártana tudni?
2011. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

azért zavarnak a képei, mert eddigi kapcsolataimban a srácok mobilja volt tele RÓLAM képekkel, rám voltak kíváncsiak, és egyiksem küldözgette nekem a farkát.

mert nekeik ÉN voltam a fontos, nem az saját egojuk.


és érdekes, hogy jobban felérte mindegyik ésszel, hogy amikor pár hónap után látom, mert akkor jön haza, jobban örülök a kedvenc csokimnak, mint valami szexuális játékszernek pl.

a többiek honnan éreztek rám, hogy mi kell nekem???

ez a srác totál nincs képben.


és attól félek, ha le is sikerül állítanom, hogy ez a magamutogatási vágya talán máshol fog előjönni, ha előttem ezt bezárom.

2011. márc. 22. 11:44
 17/34 A kérdező kommentje:

27-32 évesek vagyunk

csak azért veszem már komolyan, mert a sok csepp a pohárban esete

az elején még elsuhantam minden ilyesmi felett, aztán észrevettem, aztán nem tetszett, újabban meg már kiborít

2011. márc. 22. 11:45
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk 32 évessen ilyeneket küldözgetni valóban érdekes!:)Amúgy lehet hogy csak poénnak szánja és csak te fujod fel a dolgot egy kicsit!Vagy pedig tudat alatt azért zavar téged mert eddig rólad készültek képek és atok voltak más telefonjába és lehet hogy csak az egód beszél belőled!:)

Szerintem hozzá szoktál hogy eddig minden rólad szól!:)

Mert ahogy az elöbb ezt leírtad,nekem teljessen úgy jött le a dolog!Bocsi nem leoltani akartalak,de nekem így jött el a dolog.....

2011. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kérdésem lenne!Te ezt már emlitetted neki?Hogy ez téged zavar?!
2011. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak kicsit szexcentrikusabb a barátod az eddigieknél, nincs ezzel baj... am csak féltékeny vagy rá h miért nem ő nézeget téged, hanem neked is kéne nézegetned őt? lol ált ez a normális h a felek egy kapcsolatban egynrangúak :D
2011. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!