Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha kell a csajoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kell a csajoknak, hogy helyrerakják őket?

Figyelt kérdés

Mindig mondják nekem, hogy amikor elszalad velük a ló, akkor el kell hordani őket a sárga földig, és majd helyrevágódnak, és utána tök kedvesek, meg minden.

Szerintetek is így van?

Elsősorban fiúk véleményét várom.


2011. szept. 2. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az esetek felében helytálló a megállapítás, a maradékban csak hiszti a vége.
2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Mit értünk az alatt, hogy elszalad velük a ló? Nem kell lehordani a sárgaföldig, besértődni sem. Meg kell velük beszélni, határozottan, őszintén. De anyázva, meg struccpolitikát folytatva szerintem nem jutunk előrébb.
2011. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
El van tévedve néhány úgy... Nem képesek MAGÁT a legtöbb objektíven értékelni. Csajszis, meg cuki, meg édi, de bazzmeg EMBER kéne legyél!
2011. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Egyénfüggő. Én nem igénylem hogy bárki "helyrerakjon". Amíg normálisak velem, én is addig vagyok az. Ha probléma van közöljék velem, képes vagyok kompromisszumokra. De hallottam már olyanról akinek tényleg kell...
2011. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 WhiteLabel ***** válasza:
50%
ez így van.
2011. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem árt néha megmondani az őszintét csak, hogy tudja az asszony hol a helye. Ha sok a kommentár, hiszti, duzzogás jól le kell hordani (persze nem kurv.anyázva), de csak keményen.
2011. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Atya úr isten... -.- Minek képzeled magad egy lánnyal szemben??? Egy felsőbb rendű lénynek?? Egy lány is ember, nem kell helyre tenni, nem hierarciában élsz mint az állatok. Mi az hogy le kell őket hordani a sárga földig??? Nem a kutyád hogy ítélkezz felette, vagy meg mond neki mit csináljon... Senkinek sem születési előjoga... Undorító a kérdésed.... :O -.-
2011. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

normálisan is le lehet ülni a csajjal és megbeszélni...mi az hogy lehordani a sárga földig??????????? ha a páromnak valami nem tetszene velem kapcsolatban és neki állna any*zni "csak hogy helyre rázódjak" ott hagynám az ótvaros p*csába...úgy hogy többet nem lát, ezzel magát minősítené le... én nem értem az ilyen férfiakat...ez tök szánalmas...


L21

2011. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egy szóval nem mondtam, hogy anyázás lenne a dologban, egyszerűen csak a fejéhez vágni az igazságot, hogy vegye észre magát, hogy mostanában mekkora tahó, stb. Azt sem mondtam, hogy üvöltözve.

2011. szept. 3. 13:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
számomra ha valaki azt mondja hogy lehordani a sárga földig ezt jelenti...nem a nyugodt hangnemben való beszélgetés...
2011. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!