Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha kell a csajoknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kell a csajoknak, hogy helyrerakják őket?

Figyelt kérdés

Mindig mondják nekem, hogy amikor elszalad velük a ló, akkor el kell hordani őket a sárga földig, és majd helyrevágódnak, és utána tök kedvesek, meg minden.

Szerintetek is így van?

Elsősorban fiúk véleményét várom.


2011. szept. 2. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
De ha fingjuk sincs és minden addig hitt támpontuk hibás és az élet már többször földhöz vágta őket, de abból sem tanultak, akkor mit csinálhastz azon túl, hogy lehordod a sárga földig kikezdhetetlen tényekkel? Ha már voltam über kedves és türlmes és kenyérre kenhetően odaadó, akkor meg van az alapja, hogy valamit üzenni akarok, nem rombolni. De a rosszat le kell bontani.
2011. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha te le tudsz hordani egy lányt a sárga földig akkor nem szereted igazán...sőtt :/ Hát ahogy te jellemeztél hogy hogy oldanád meg a problémáid azt én kb.: hmm... Talán egy kötekedővel csinálnám akit nem ismerek és kicsit se szeretek, vagy olyannal aki amúgy velem is ugyan olyan lenne. Amit te csinálsz az fölényeskedés. Többnek hiszed magad mint egy lány. Uralkodni akarsz rajta... Nem vagy tanult és tisztelet tudó ember ez már látszik. Ehez csak gratulálni tudok... -.-" Nem lennék a barátnőd de még a barátod/haverod semm. -.-
2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, az a helyzet megfogadtam az előzők tanácsát, és a szemére vetettem az igazságot kicsit nagy adagban, úgy mindent egyszerre. Azóta tök kedves, egy rossz szava sincs, úgyhogy nekem ne magyarázzátok be, hogy ez akkora hülyeség lenne. Ja és nem anyázva, nem is üvöltözve, csak úgy, hogy szóhoz sem jutott. Igazatok van: az igazság fáj.

Köszöntem!

2011. szept. 5. 17:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát igen az fáj.... De a kérdésedből meg az alatta lévő szövegből pláne abból hogy "el kell hordani őket a sárga földig", ebből kb az jött le sokaknak hogy szarra akarod üvölteni hogy szegény csaj azért nem mer meg szólalni... Nem tudom te hogy csináltad, de biztos te se vagy tökéletes.
2011. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én értelmezési rendszeremben mutatkozik némi eltérés az "elhordom a sárga földig" és az "őszintén közlöm vele a problémám" között.
2012. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!