Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fene bajom van a sokéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajom van a sokéves párkapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A barátommal immáron majdnem négy éve vagyunk együtt. Ő volt nekem az első fiú, és nagyon sokáig úgy gondoltam, vele is élem le az életem. Nincs semmi probléma a kapcsolatunkkal, nagyon jól érezzük magunkat együtt, sokat nevetünk, és persze már nem szerelem, hanem csak egy stabil, kellemes szeretet van.

Viszont!

Pár hete van egy fura, szorító érzés a mellkasomban. Egyrészt előszeretettel nézem meg a fiúkat, bár tudom, én sosem csalnám meg a barátomat. Úgy szinte vágyom, hogy megismerjem, milyen mással, de amint ez a gondolat megfogalmazódik a fejemben, rájövök, hogy senkivel sem lenne olyan jó, mint a barátommal, csak a hülye kíváncsiságom dumál.

A másik meg, hogy talán unatkozom... szükségem van egy kis izgalomra. Nem tudom, hogy ez most vele kapcsolatban van e (elég keveset járunk el együtt, mint inkább ő a haverjaival).

Hülye vagyok, mert mindig is ettől rettegtem, hogy egyszer csak eléri a kapcsolatunkat az unalom... nem kellett volna soha erre gondolnom, és akkor most nem lennék ennyire pánikban és nem lenne bűntudatom.

Nemsokára összeköltözünk, talán attól is félek, ugyanis én szeretem a rendet (nem mániákusan), ő meg képes bármilyen rendből öt perc alatt olyan kupit csinálni, hogy rosszul vagyok. Tulajdonképpen semmit sem csinálna, ha összeköltöznénk, és félek, hogy ezen annyira kiakadnék, hogy rámenne a kapcsolatunk.

Szeretem őt.

Franc se tudja, mi van konkrétan velem, és ez mennyire állandó állapot:(

Unom ezt az egészet kicsit... de mégis tudom, hogy sok millió fiú a közelébe sem érne. Izélgetem a hibái miatt, pedig nem lenne jobb.

Mit csináljak a hülye gondolataimmal és ezzel az idegesítő, fájó érzéssel a mellkasomban?

(Ez az érzés egyszer már előjött bennem. Akkor majdnem ráment a kapcsolatunk. Ezen annyira megijedtem, hogy aztán hosszú időre megint a szerelmes állapotba kerültem, de most már nem vagyok ott.)

Szeretem a tartós párkapcsoalt nyugalmát, de izgalomra vágyom.

Nem vagyok tartós kapcsolatba való, vagy mi?? :(

Köszönöm, hogy végigolvassátok, és ha válaszoltok.


2011. márc. 22. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és: én 21/L, ő 25
2011. márc. 22. 08:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Most lehet rengete válasz fog jönni,hagyd ott,meg még fiatal vagy..

ez egyszerűbb...

én mást mondok

Szerintem a szerelem nem tart örökké,de ezt te is leírtad,egy stabil szeretet

van közetetek. Minden kapcsolatban vannak hegyek,völgyek...

de nem az a megoldás,hogy otthagyom.

Ha úgy érzed fontos neked,és ez csak egy kisebb mélypont,akkor túl fogtok rajta lendülni.

Azér ne legyen bűntudatod,mert más fiúk is jól néznek ki,és megnézed...

Ha letisztáztad magadban hogy a kíváncsiság dumál..

azonban említesz még valamit...unatkozol.

Egy kapcsolat magától nem működik,hogy ülök a fenekemen,és történik valamit

izgalom. Szervezzetek programokat,amiket eddig még nem..menjetek kirándulni,

próbáljatok ki együtt új dolgokat,így lesz sok új élmény,bevonhattok barátokat is.

Tudatosan tegyetek érte.

Lakva ismerszik meg az ember...majd meglátod,ha összeköltöztetek.

Amúgy a rendre is rá lehet szoktatni valakit.

Szerintem egyikőtökkel sincs gond,egyszerűen új impulzusokra van szükségetek.

2011. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked olyan választ adni, amiben én is benne voltam. volt egy 6 éves és egy 3 éves kapcsolatom. A 6 évesben én voltam nagyon szerelmes, ő kevésbé foglalkozott velem, mégis kitartottam mert nagyon szerettem. A 3 évesben, sosem voltam igazából szerelmes, de féltem a magánytól, féltem elhagyni, mert sajnos olyat találtam aki ezt nem hagyta volna ütés nélkül. Így ő mellette már a 2. év után nagyon szenvedtem. MÁssal akartam lenni, méghozzá az exemmel, akit én hagytam el, pedig szerettem. Szenvedtem mert nem éreztem magam jól, s tudtam ennek nincs jövője, mégsem tudtam elhagyni. Egyszercsak részegen ő hagyott el. Akkor 2 hétig nagyon szomorú voltam, hogy egyedül maradtam, majd rájöttem, hogy erre vágytam miért szomorkodom. 2 hét alatt túl léptem a kapcsolaton. Mint írtad te szereted őt és az összeköltözést tervezitek. Nincs itt baj, hidd el nagyon kevés az olyan pasi aki ennyire megbecsül mint a párod. Biztos hogy ha mással megpróbálnád nagy csalódás érne, mert nagyon sok idióta, bunkó ember van. Ne gondolj ilyenekre, hogy mást is kipróbálnál, mert én pont ezért hagytam el a 6 éves kapcsolatom párját, mert ő mást is kipróbált volna. Majd nekem lett más, ő pedig vissza akart jönni évek múltán, de nem fogadtam vissza. Maradj ebben a kapcsolatban és vmivel frissítsétek fel. Hogy olyan izgi legyen mint rég... menjetek el piknikezni, kirándulni, új élményeket szerezni, jön a húsvét lehet közös programot csinálni, hegyet mászni, strandolni, mozizni, vacsizni, akármi. Dobjátok fel és nem lesz unalmas. Csak kreatívnak kell lenni. Elmondom neked, hogy 7 hónapja nem szeretkezhettünk a párommal, mert beteg vagyok... nagyon nehéz. 1,5 éves kapcsolat. Ki tudja még mennyi ideig lesz ez, de a szex hiánya nagyon megvisel, mégis kibírjuk egymásért, mert akarom őt és akar engem, és támogatjuk egymást, mert én érzem ennyi rossz kapcsolat után hogy a mostani párom az igazi. Sok sikert neketek az újításhoz. 24L
2011. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A másik meg, hogy talán unatkozom... szükségem van egy kis izgalomra."


Ezzel meg is válaszoltad a kérdésedet, miszerint "Mi a fene bajom van a sokéves párkapcsolatommal?".


"Nem vagyok tartós kapcsolatba való, vagy mi?"


Abban az életkorban vagy, amikor az ún. "kalandok" vannak a legtöbbre értékelve.

2011. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindenkinek a segítségét:)
2011. márc. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!