Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a parkapcsolatommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blanku kérdése:

Mit tegyek a parkapcsolatommal?

Figyelt kérdés
A baratom folyamatosan meg bant es nem torodik velem!van erre megoldas?
2010. júl. 22. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szakítani lenne a legjobb... de ha olyan a fiú, ülj le vele beszélgetni és mond meg neki, hogy mi a baj. Biztos oka van rá amiért ilyen veled :)
2010. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd ott,vagy ha érdemesnek tartod,beszélgess róla vele! d csak akkor! hát hogy engedném én meg a pasimnak h állandóan megbántosn,meg h ne figyeljen rám!!?? erről szól egy párkapcsolat??Nem hinném! Lépj! Hagyd ott a farncba..jobbat érdemelsz 31/n
2010. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy en 15 vagyok o meg 22 es mindjart 2 eve vagyunk egyutt.nem jarunk egyutt majdnem sehova es folyton parancsolni szeretne nekm.de azt allitja hogy szeret en pedig borzasztoan szerelmes vagyok.egyszer mar voltunk kulon 2 hetet es o konyorogte vissza magat!nem tudom mit tegyek!segitsetek!
2010. júl. 22. 12:46
 4/4 A kérdező kommentje:
És föleg az a baj hogy amikor szakitani akarok vagy rá térek a dologra beszelgetes kozben,eleg ra nezni es annyira meg sajnalom hogy inkabb hagyom a dolgot es szenvedek tovabb!pedig mindenki azt mondja hogy tul fiatal vagyok egy komoly parkapcsolathoz hisz meg majdnem nem is szorakoztam!csak nem tudom hogy szakitsak,mit mondjak!???
2010. júl. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!