Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak a jelenlegi párkapcsolatommal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Naszóval én egy 17 éves még tapasztalatlan fiú vagyok (párkapcsolatok terén) (és szűz)

most együtt vagyok egy 16 éves lánnyal lassan már 2 hete de alig vagyunk egymással +nincsmeg az a harmoni kettőnk között

(suliban talizunk mert ő nemér rás sose mert tanul meg blabla bla)

engem ez eleinte nem zavart de mostmár hogy "komolyodna"a kapcsolat igen

amugy a suliban is inkabb a b.nojeivel fogalkozik minthogy velem legyen a szunetekben

de van mellette 1 másik lány is

akivel ugyan még nem találkoztam,sőt nemis helyi hanem 20 km el arrébb él (szolnok énpedig Törökszentmiklóson)

ezzel a lánnyal eddig még csak az msn-en beszeltunk és ott nagyon jol összejöttünk (de csak barátilag) (egyébként a myviprandin ismerkedtünk össze) nah és ezzel a lánnyal tök jól eltudok beszélgetni szinte mindig van téma

mitjavasoltok?

mitcsináljak?

meglehet vhogy oldani a barátnommel a dolgot vagy szakítsak vele és próbáljam meg a másik lánnyal vagy maradjak vele és beszéljük meg meg ilyesmik?


2010. szept. 29. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintetek mitcsináljak? (bővebben lent)

Naszoval én 1 17 éves még szűz tapasztalatlan fiu vok (párkapcsolatok terén)

most 1utt vok 1 16 éves lannyal lassan 2 hete de alig vagyunk 1mással

(suliban talizunk mert o nemerre mert tanul meg blabla bla)

és eleinte ez még nem is zavart de mostmár igen mert még szajrapuszinal tobb nemvolt meginkabb a b.nojeivel fogalkozik szunetekben

de van mellette 1 másik lányis

akivel ugyan még nemtalálkoztam,sőt nemis hellyi hanem 20 km el arrébb él (egyébként a másiklányis 50 km re lakik tolem csak ö a nagyannyanal va hetkoznap és ott "tanul")

és eddig még csak az msn en beszeltunk de tökre elvok vele meg birom

szinte mindig van téma me minden

mitjavasoltok?

mitcsináljak?

meglehet vhogy oldani a barátnommel a dolgot?


A kérdés kiírásának időpontja: ma 12:23

2010. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:
0%

ha még nem mutál a hangod akkor szerintem kasztráltasd magad.

nem tudom hogy ezzel segítettem-e.

2010. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még mindig nem az igazi, de mivel vetted a fáradtságot, veszem én is. Szép álmokat, megyek aludni!

Csak vicceltem:)

Az, hogy szűz vagy, nem ciki, max kellemetlen lehet, de ez rajtad múlik.

Azt a lányt válaszd, akibe szerelmes vagy, akit képes vagy szeretni és jól érzed amgad vele.

Ha mindkettővel ez a helyzet, akkor beszélj a mostani barátnőddel. Mondd meg neki, hogy mit érzel iránta és hogy többet szeretnél vele lenni. Meg kell értened, hogy 16 évesen nem mindenki megy bele sexbe. Főleg nem 2 hét alatt.

2010. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De szerintem nem vagy 17 éves. Vagy még nagyon éretlen vagy, vagy....

És az okos lányoknak számít a belső is.

Az, hogy többet beszél a barátnőjével azért van, mert téged csak 2 hete ismer. Az is lehet, több közös témájuk van...

Mindegy, beszélj vele, normálisan. Ha szereted, szereted lesz jövőtök, ha nem szeret téged és te meg össze-vissza csajozol, ne akarj komoly kapcsolatot. A komolyság nem csak a sexet jelenti.

2010. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt csak azért irtam mert az előzö kérdésemet mindenki birálta hogy nemlehet érteni meg blabla bla

igysem teccik???

2010. szept. 29. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:

én nemis a szexmiatt irtam am

nem sexelni akarok

csak jólakarom magam érezni 1 lánnyal

aztakarom hogy olyan legyen mintha a legjobb haverom lenne akivel eltudok hülyülni

nektekmeg:(akik nem válaszoltak normálisan)

1 megy a piros pacsi

2 kapjátok be

2010. szept. 29. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Így már érthető. Csak helyesírási hiba van benne, de az most mindegy.

Beszélj a barátnőddel. Hívd el valahová szórakozni vagy csináljatok valamit közösen. Érezzétek jól magatokat!

Ha úgy gondolod, hogy nem illetek össze, a másik lányt jobban szereted, akkor most cselekedj. De ha csak barátok lennétek és ezt megmondanád valamelyiknek, lehet könnyebben feloldódna veled.

2010. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért,van jelenlegi párkapcsolatod?Ez lóf@sz,nem kapcsolat.


20 km nem olyan nagy távolság.A kapcsolat nagy része beszélgetéssel telik el.Ezért fontos hogy ne csak szerelmet találj,hanem barátot is ugyanabban a személyben.A barát már megvan,most személyesen kéne vele találkozni,hogy lássátok képesek vagytok-e a szerelemre is.

2010. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!