Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett, mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, mi lehet a baj párkapcsolatommal?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve vagyunk együtt, jól kijövünk, néha vitatkozunk, de ez persze egy kapcsolat része. Rendes életet élünk, én nem vagyok kaszkadőr, ő nem súlyemelő, egy átlagos pár vagyunk ám mostanában valami nagyon nem stimmel. Bármit mondok abban csak rossz lehet, amit csinálok az szintén csak rossz lehet, veszekedésen kívül nincs semmi, a szerelmi együttlétek is csökkentek, vagy mindig én próbálok meg kezdeményezni. Nem értem, hogy mi történt most hirtelen. Valami ötlet? egyik fél (ffi)
2010. aug. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarlak kiábrándítani, de az ilyen veszekedéses időszakkal szokott elkezdődni a szakítás előtt szörnyű szakasz. Azért veszekedtek ennyit, mert már nincs meg az a láng, ami eddig. Ami eddig aranyos volt a másikban, az most már inkább idegesítő stb...
2010. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve élek párkapcsolatban, ilyen időszakok nálunk is elő szoktak fordulni. Én általában akkor szoktam ilyen lenni, ha sok gond jön össze körülöttem és egyszerűen nem tudom, hogy melyiket kezdjem el megoldani, mert reménytelennek látom a helyzetet. Aztán ahogy ezek kezdenek megoldódni, minden vissza áll a régi rend szerint. Csak ehhez kell egy nagyon türelmes, megértő férfi is. :)


Más ötletem nincs, ne haragudj.

2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

*Második válaszoló vagyok


A másik "probléma" az, hogy vele töltöm a legtöbb időt, és mindent megbeszélünk, de ő könnyen veszi a dolgokat, én meg pörgök rajtuk, folyton idegeskedek. Így általában mindig minden rajta csattan, pedig szegényt nem akarom bántani.


Az első válaszolónak is teljes mértékben igaza van. Ez is lehet egy ok a veszekedésre. Sajnos...

2010. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
soha ne add fel, azt nem szabad, kényeztesd, vegyél neki ajándékokat, lepd meg, ha a láng elaludna, akkor újra meg kell gyújtani a tüzet, nem szabad feladni
2010. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megértő igyekszem lenni, próbálok minden olyan dolgot lenyelni, ami vagy rám irányulna, vagy más dologra. Nem azért, hogy a vita végetérjen, hanem egyszerűen azért, mert nem szeretek vitatkozni. vhogy egy kapcsolatban 1000X jobb dolgokat is lehet csinálni mint a rosszat nézni. Mindenben van vmi jó csak rá kellene tekinteni arra is. Ha midnen rossz összegyűlik? Akkor szépen lassan rangsorolom őket s szépen lassan igyekszem megoldani. de úgy nagyon nehéz, ha közben az orrom alá van dörgölve a további adag. Nem tudom, h mitévő legyek, vagy pontosan mit is csinálok rosszul...:S
2010. aug. 12. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen időszakunk nekünk is volt. ne is add fel, legyél türelmes, kitartó, még te is lehetsz ilyen egyszer. a lényeg, hogyha már nem bírod, mert gyötör a tudat hogy mi lehet, akkor szépen tegyél ki magadért. csinálj egy romantikus vacsit gyertyával pezsgővel és beszélgess el vele, hogy ő nem e érzi, hogy valami nem jó. és miért lehet. mi bántja őt. de általában ilyenkor a gondok miatt vannak ezek a dolgok. munkahely, suli, szülők, pénz, stb. de mindenképp beszélgess el vele, másképp nem fogod megtudni, ha baja van. és kitartás!
2010. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálam is szokott ilyen lenni, hogy hisztis vagyok, nem érdekel a párom, sem a szex

ilyenkor kell egy kis egyedüllét

hagyd őt békén pár napra, ne is hívd, max sms, de éreztesd, hogy semmi baj, csak úgy

ha vele élsz, rosszabb, mert akkor átmehet menekülési kényszerbe is nála, amit keres

szóval úgy néz ki, most sok vagy neki

szerintem

2010. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


a barátnőd szerintem már nem talál izgalmasnak vagy vonzónak, talán félre is kefél egy másik pasival, és ezért idegesíted, és minden dologban csak a rossz oldaladat látja, mert már nem szeret. Én is így viselkedem, amikor kiábrándulok egy srácból.

2010. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elkéne beszélgetnetek az érzelmeitektől...ha igaz szerelem bizalom és egymás iránti tisztelet,hűség még van köztetek,akkor működhet..ha valamelyik hiányzik,nos a dolognak már lőttek....írj egy listát,hogy mi bánt vele kapcsolatban,írd le a saját hibáidat,és az ő hibáit is...a lista végére már tudni fogod,h akarod-e még a kapcsolatot.23N
2010. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!