Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a suliból,azt hiszem szerelmes vagyok belé(azért írom,hogy azt hiszem,mert még sosem voltam szerelmes,és most egy kicsit furcsa. Mindig rá gondolok,és olyankor a gyomron összeszorul,és nem tudok semmi értelmeset kinyögni...:D)

Észrevettem,hogy ha találkozunk,mindig engem néz,párszor beszéltünk is,de csak ilyen semleges dolgokról.

Viszont én eléggé visszahúzódó vagyok,így nem tudok laza és jófej lenni a közelében(pedig szeretnék...)

Szóval szerintetek mit tudnék csinálni? Fel tudom valahogy hívni a figyelmét magamra? 17/L


2011. márc. 21. 20:23
 1/5 Candycukor ***** válasza:

Kezdj el vele flörtölni...mosolyogj rá szépen..beszélgess vele többet és zavarbajövösen mosolyogj rá...

ez mindíg bejön...:D

2011. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet.
2011. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

flörtölj vele, beszélgess vele úgy mintha egy haverral beszélnél...

próbálj mindig a közelében lenni ( persze nem feltűnőn)

2011. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van msn-ed akkor vedd fel msnre és ott mersz vele beszélgetni, és jobban megismeritek egymást.

Majd suliban mertek egymásnak köszönni és mertek beszélgetni is :) /ez egy "msnes" tippxd/

2011. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van és rájöttem most, ebben a percben hogy milyen gyerekes ez az egész. Márminthogy először jó meg minden, hogy szerelmes vagy de én is hiába nézek rá, próbálok a közelében lenni nem segít semmi. Kezdem feladni, de azért neked azt tanácsolom próbálj valami közös témát keresni vele. Beszélj neki magadról aztán már csak kialakul. Sok szerencsét.


Ui.: Én még soha nem is beszéltem a kiszemeltemmel. Tehát így esélyem sincs, neked viszont van.

2011. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!