Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 3 éves kapcsolatban élek ami hol nagyon szép jó hol nagyon rossz visszataszító! Most viszont találkoztam egy régi szerelmemmel akivel 4 évvel ezelőtt voltam együtt! Megzavarta az álló vizet, és megbeszéltük hogy megpróbáljuk újra csak akkor én hagyjam ott érte a mostani páromat! Meg is beszéltük a párommal hogy szüneteltessük, és ő holnap haza megy! De nem tudom hogy jól tettem-e? Van még pár órám változtatni rajta! Megéri egy 3 éves kapcsolatot felrúgni egy olyanért ami 4 évvel ezelőtt is az én hibámból de 2,5 hónapig tartott?
2011. márc. 21. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
21 éves lány vagyok!Ez lemaradt
2011. márc. 21. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ha úgy érzed hogy nem kall a 3 éves kapcsolatod már, akkor felrúghatod. Ez CSAK ÉS KIZÁRÓLAG rád tartozik...
2011. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,5 hónapig tartott a régi kapcsolatod.....nem túl meggyőző..


Szóval szerintem ez most csak egy kicsapongás nálad, neked nem a volt pasidra van szükséged hanem csak "egy számodra vonzó pasira".

Nem jó a kapcsolatod nem vagy benne boldog...3 év ide vagy oda nem az számít hány évig voltatok együtt nem a számok számítanak!


Ha elromlott a kapcsolat és te ugy érzed nem vagy boldog benne és sosem lennél az akkor abba kell hagyni!


Szóval véleményem a következő, (csak az én véleményem):

1. hagyd ott a pasidat

2. feküdj le a volt pasiddal

-> ezek után rájössz majd 2 dologra:

1. csak kalandra vágytál és szereted a jelenlegi párod, és visszamész hozzá (ami örök hiba lenne)

2. vagy dögunalmas a jelenlegi párod nem is nagyon érdekel és kell egy másik pasi de nem feltétlenül ez az ex pasi hanem lehet más is.

2011. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!