Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan is kell akkor ezt? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is kell akkor ezt? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Húúúú.. hát eljött a nagy pillanat:D... Barátnő meg minden csak annyi a baj, hogy nem csókolóztam még. Szeretném megkérdezni, hogy pontosan hogy kell, csak azért hogy tudjak valamire alapozni:D Igazából csak kicsit parázok miatta, mert olvasgattam hogy jön magától meg minden, de azért bennem van egy kis félsz, mert mi van ha...? Kérlek írjátok le elsőnek szerzett tapasztalataitokat, mit hogy csináljak!! Köszönöm előre is 15/F
2011. márc. 21. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugi, az első (általában) senkinek sem sikerül, mindenki elbénázza XD

gondolom a lánynak is lesz az első, hidd el, ő jobban parázik, mint te. tanácsot nem igazán tudok adni, ezt nem lehet elmagyarázni, csak néhány tipp: előtte rágózz, de mielőtt a csókra kerülne a sor vedd ki (nem vagy elég tapasztalt ahhoz, hogy rágóval csókolózz:)), ne legyen túl nyálas, ne nyisd ki túl nagyra a szád. ha ennyire félsz, akkor először inkább szájjal próbáljátok és ne nyelvvel, ha érzed, hogy a lány megpróbálja átdugni a nyelvét, akkor engedd és simogasd a tieddel.

huh, remélem azért értettél ebből valamit :D

sok sikert!

2011. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ebben az a szép, hogy magad, illetve magatok jöttök rá. Nem baj, ha először furcsa, úgy érzed nem is így kell. Nincs szebb, mint ezt együtt felfedezni.Sok sikert. No para!
2011. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm-köszönöm. A lánynak már szntem nem az első szóval remélem ő fog kezdeni!! Köszönök még1x mindent!!!
2011. márc. 21. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!