Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mivel nem értem ezt a rendszert, csak így és ide tudom leírni:


Járok egy lánnyal, akit szeptember óta ismerek igazán. Szeretem, bármit megtennék érte, de van pár 'bibije', amiről nem biztos hogy tehet. Például hogy sokszor mikor találkoztam vele és próbálkoztam megcsókolni, elhúzta a fejét. Volt mikor még azt sem akarta hogy a kezét megfogjam. Azt mondja, hogyha nem vagyok vele, akkor már várja hogy láthasson, de aztán bezárkózik. Kérdeztem már tőle azt is hogy tényleg szeret -e. Igent mondott, csak ebben sem vagyok biztos. Néha ha azt hiszem, hogy csak játszik velem, de néha nagyon is elhiszem hogy szeret. Nem tudom mit tévő legyek, fogalmam sincs. Pénteken még azt is elfelejtette, hogy elvileg találkozunk. :S Mégis megkérdezem, mit tegyek? Szakítsak?


2011. márc. 21. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha azt elfelejti hogy találkoznotok kéne akkor már van vmi gáz.

ha valakit szeretek egész nap arra gondolok hogy mikor láthatom. elfelejteni... pf :D

2011. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pontosan így gondolom második válaszolóm!

Első válaszoló inkább hagyjuk...

2011. márc. 21. 15:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ebben az esetben neked még sokat kell "dolgoznod".
2011. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a lányka? Kb. 15-nek tippelném a leírásod alapján. De ha idősebb, akkor érzelmileg éretlen annyi szent.
2011. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még csak 13...
2011. márc. 21. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

ANYÁD 13 a csaj?!fákk

hányévesvagy?

(k)xd

2011. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*második válaszoló voltam
2011. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is annyi.
2011. márc. 21. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törj le. Most legalább időben kiismered a női lélek kifürkészhetetlenségét. De ez a szép a párkapcsolatokban. Küzdj tovább, ne add fel! Sok sikert fiú!
2011. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nem hiszem, hogy annyira a kor számítani, Inkább az érettség.
2011. márc. 21. 15:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!